niedziela, 14 sierpnia 2022, imieniny: Alfred, Euzebiusz
Artykuły
XXVI Konkurs Kolęd i Pastorałek „Na Nutę Kantyczek 2021”- edycja online
08 grudnia 2020 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

Do 28 grudnia br. można nadsyłać zgłoszenia do XXVI Konkursu Kolęd i Pastorałek „Na nutę kantyczek”. Tegoroczna edycja odbiega od tradycyjnej, dotychczas stosowanej formuły. Nagranie video wraz kartą zgłoszeń i zgodą na przetwarzanie danych należy przesłać na adres: nanutekantyczek@gmail.com. Koncert laureatów zaplanowany jest na 16 stycznia 2021 r. /sobota / o godz. 16.00 i w zależności od sytuacji epidemiologicznej, odbędzie się w JDK lub on-line.

Konkurs Kolęd i Pastorałek „Na nutę kantyczek” adresowany jest do dzieci i młodzieży (solistów i zespołów) z terenu województwa podkarpackiego oraz województw sąsiednich. Jego celem jest ożywienie tradycji rodzinnego kolędowania, śpiewu zespołowego, poznawanie znanych i zapomnianych polskich kolęd i pastorałek oraz prezentacja efektów pracy młodych wykonawców i ich nauczycieli. Jurorzy (pod przewodnictwem Beaty Bednarz) oceniać będą: autentyczność prezentacji i interpretacji, umiejętności wokalne, muzykalność wykonawców, aranżacje, dobór repertuaru oraz ogólne wrażenie artystyczne. W XXVI edycji organizatorzy przewidują dodatkową nagrodę za najlepsze wykonanie kolędy z Podkarpacia. Partnerem wydarzenia jest sieć sklepów MPM z Jasła.

 

(JDK)

Liczba odsłon: 1203


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2022