środa, 12 sierpnia 2020, imieniny: Klara, Lech
Artykuły
Prezydent Andrzej Duda z wizytą w Jaśle
11 lipca 2020 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

Ostatnia prosta Kampanii Prezydenckiej 2020 dzisiaj od rana prezydent Andrzej Duda zagościł w Zarzeczu gdzie spotkał się z winiarzami w Winnicy Jana, a następnie udał się do Jasła gdzie przywitały go tłumy mieszkańców.

Po godzinie 8:30 zawitał swoim "DudaBusem" ubiegający się o reelekcję prezydent Andrzej Duda, podjechał na parking pod Starostwem Powiatowym, gdzie przywitał go liczny tłum wraz z jasielskimi samorządowcami, strażakami OSP, a także kapeli ludowej.

Następnie udał się na tzw. „zielony rynek” przy ulicy Pułkownika Modrzejewskiego gdzie przy mikrofonie wygłosił do zgromadzonych przemówienie i apelował do mieszkańców Jasła by w niedziele udać się na wybory.

Bardzo jestem państwu wdzięczny za ten niezwykły entuzjazm. Dziękują za to ogromne, ogromne wsparcie. Przyjechałem tutaj prosić państwa, żebyście poszli w niedzielę do wyborów. Żebyście oddali w nich głos i mnie wsparli, bo chciałbym dalej realizować to dzieło, które zaczęliśmy pięć lat temu. Do tego zobowiązałem się ja, zobowiązali się ludzie, którzy chcieli zmian w Polsce. Bo chcieliśmy, aby wreszcie człowiek i rodzina stanęli na pierwszym miejscu w polityce, żeby cała polityka na to byłą ukierunkowana. Żeby cała Polska równo się rozwijała. Żeby doceniano nie tylko wielkie miasta, ale żeby patrzono na mniejsze miasta i miejscowości. Żeby wszędzie w Polsce były jednakowe szanse. Żeby uczeń, który chodzi do szkoły w wielkim mieście wspaniałej czy do wiejskiej małej szkoły miał takie same szanse edukacyjne. To jest bardzo ważne dla przyszłości, dla budowy Polski jako nowoczesnego Państwa. Chcieliśmy aby w Polsce wreszcie wsparta była rodzina – mówił.

Tłumaczył również w jaki sposób chciałby budować Państwo Polskie -  Po pierwsze na naszej tradycji, nienaruszalne i świętej dla nas wszystkich, w której jesteśmy wychowani od pokoleń, ale obok tego także i na nowoczesnej gospodarcze rozwijającej się ambitnej, którą Polacy czy umiesz umieją zrealizować go pokazują to na całym świecie, że doskonalą się w tym, że pracują najlepszych na świecie cetnarach badawczo-rozwojowy, że są świetnymi  informatykami, naukowcami chciałbym aby to wszystko było realizowane u nas. Jestem przekonany, że to jest możliwe. Jestem przekonany, że nie tylko przejdziemy przez kryzys koronawirusa obronną ręką, że sobie z tym poradzimy. Jesteśmy nauczeni ciężkiej pracy.

Jestem przekonany, że dzięki mądrej polityce, dzięki rozsądnemu prowadzeniu Polskich spraw możemy wejść    na drogę nie tylko nowej prezydentury,  ale także i w ogóle nowej polityki gospodarczej w naszym kraju.

Minione lata myślę tutaj o ostatnich trzydziestu latach to było bardzo często tak, że człowiek ciężko pracował, a miał wrażenie, że nie ma żadnych osobistych efektów tej pracy, bo może państwo rozwijało się w niektórych miejscach, ale twoim domu wokół siebie człowiek tego nie widział dopiero wyjazd za granicę powodował ten awans przede wszystkim materialny. Ten wyjazd za granicę był jedyną szansą.

Ja chcę żeby to się wreszcie w Polsce zmieniło i my zmieniamy to w ostatnich latach poprzez docenienie rodziny poprzez wszystkie programy rodzinne które dzisiaj stanowią bazę finansową dla bardzo wielu ludzi, ale ja chcę żeby nad tym wszystkim nadbudowany, był jeszcze pięknie rozwijający się dom godziwych płac dobrej pracy ambitnej, w której można się realizować.

Chce, żeby Polska Rodzina Polska rodzina zmierzała do poziomu zamożności takiego jak jest na zachodzie Europy bo to jest bardzo ważne. Dopiero wtedy przede wszystkim młodzi przestaną naszego kraju wyjeżdżać kiedyś szansę do nich będą takie same jak na zachodzie. To jest moje wielkie dążenie ja to właśnie chcę osiągnąć. Potrzebuję do tego jeszcze tych pięciu lat i dlatego przyjechałem tutaj na podkarpacie, przyjechałem tutaj do Jasła prosić państwa o wsparcie, żebyście poszli do wyboru w niedzielę, żebyście swoich sąsiadów namówili rodziny, przyjaciół, żebyście wzięli samochody podwieźli tych co mają problem z chodzeniem. Namówili tych co się zastanawiają czy iść. Jeżeli ktoś ma problem i się zastanawia jak głosować to proszę was żebyście go poprosili tylko o jedno. Weź sobie porównaj jak ci się żyło przed 2015 rokiem, a jak ci się żyje od 2015 roku odkąd Duda został prezydentem do teraz. Porównaj sobie, idź na wybory i oddaj głos. Niech żyje Polska! Dziękuje Państwu! Do zobaczenia.

Red.

Liczba odsłon: 3684


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~pepe  |  poniedziałek, 13 lipca 2020 08:37
Ciemny lud wszytko kupi
#2  ~waw  |  niedziela, 12 lipca 2020 09:54
***** ***!
#3  ~jaślanin  |  sobota, 11 lipca 2020 08:32
Żałosny widok :( a wokół kacyki z wazeliną.
#4  ~obserwator  |  sobota, 11 lipca 2020 00:40
Reżim sanitarny? Gdzie odstępy, gdzie maseczki? Państwo z Sanepidu myślę że podejmie stosowne czynności i wyciągnie konsekwencje wobec zgromadzonych
#5  ~Antek  |  piątek, 10 lipca 2020 21:54
Tylko Andrzej Duda, Nasz Prezydent
#6  ~Klaudia  |  piątek, 10 lipca 2020 21:45
Bardzo mądry prezydent. Nie jak p. Wałęsa, który ułaskawił słynnego gangstera o pseudonimie "Słowik".
#7  ~Dukat  |  piątek, 10 lipca 2020 13:15
Tylko Andrzej Duda, Nasz Prezydent 🇵🇱
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Ultramaraton Magurski po raz szósty w Krempnej
12 sierpnia 2020
Po raz szósty, leżąca na skraju Magurskiego Parku Narodowego, malownicza miejscowość Krempna ..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2020