piątek, 22 stycznia 2021, imieniny: Anastazy, Dobromysł
Artykuły
LATO W MPN
01 lipca 2020 | Dział: Kultura i przegląd prasy | Region: Miasto Jasło

Jak co roku przygotowaliśmy specjalny program edukacyjny LATO W MPN, w ramach którego chcemy się z Wami spotykać. Ze względu na panującą ciągle sytuację epidemiczną tym razem wszystkie nasze wakacyjne spotkania odbywać się będą w terenie. Nie bez powodu zatem tegoroczny program nazwaliśmy ZANURZENI W ZIELENI

Szukajcie szczegółowego programu zajęć w danym tygodniu w każdy poniedziałek na naszym FB oraz stronie internetowej. Jeżeli spędzacie wolny czas w okolicy, to serdecznie zapraszamy do udziału! Warsztaty w ramach programu ZANURZENI W ZIELENI są bezpłatne. Na niektóre zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy oraz limit miejsc.

W tym tygodniu zapraszamy na grę terenową rodziny z dziećmi! Zgłaszajcie się przez wiadomości prywatne, telefonicznie (13 441 40 99, zespół ds. edukacji) lub osobiście w Ośrodku Edukacyjno - Muzealnym w Krempnej.

MPN 

Liczba odsłon: 719


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Piłkarze Czarnych Jasło dostali tylko 68 tys. złotych, a siatkarze aż 160 tys. złotych dotacji
22 stycznia 2021
Komisja konkursowa dokonała podziału środków dla klubów działających na terenie Miasta..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2021