sobota, 26 września 2020, imieniny: Cyprian, Euzebiusz
Artykuły
Basen odkryty w Jaśle czynny od 26 czerwca 2020 roku
24 czerwca 2020 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

Od dnia 26 czerwca 2020 roku (piątek) czynny będzie basen odkryty przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jaśle.Basen czynny będzie od poniedziałku do niedzieli w godzinach 10:00 - 20:00.

 Tadeusz Baniak - dyrektor MOSiR w Jaśle

Otwarcie basenu daje możliwość spędzenia wolnego czasu dla dzieci i młodzieży w okresie wakacji oraz dorosłych w okresie urlopowym.

Niecka basenu w Jaśle składa się  z dwóch części. Część pływacka ma długość 25 m i głębokośś w zakresie 1,1 – 1,8 m oraz rekreacyjną z atrakcjami wodnymi. Wśród nich znajdują się dwie zjeżdżalnie. Rodzinna, na której mogą zjeżdżać naraz obok siebie trzy osoby oraz dłuższa anakonda, grzybek dla dzieci, a także huśtawka ze sztuczną falą.

W basenie zastosowano automatykę utrzymującą wymaganą zawartość wolnego chloru w wodzie oraz odpowiednie pH, nowoczesne filtry, wydajne pompy obiegowe, które są odpowiedzialne za utrzymanie przejrzystości i czystości wody.

Red. 

Liczba odsłon: 863


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2020