sobota, 26 września 2020, imieniny: Cyprian, Euzebiusz
Artykuły
Andrzej Duda zwycięży w pierwszej turze wyborów prezydenckich - uważa posłanka Maria Kurowska
24 czerwca 2020 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

Posłanka Maria Kurowska z "Solidarnej Polski" Zbigniewa Ziobry podczas konferencji prasowej, zaapelowała do wyborców o poparcie w wyborach prezydenckich kandydatury Andrzeja Dudy. Andrzej Duda kocha Polskę i Polaków. 

Posłanka  Maria Kurowska z Jasła uważa, że Andrzej Duda zwycięży w pierwszej turze wyborów prezydenckich. 

- Chciałabym bardzo, aby prezydent przeszedł w pierwszej turze. Stanie się tak, jeżeli wszyscy patrioci pójdą do urn i zagłosują na sprawdzonego prezydenta. Nie można w tym czasie stawiać na kogoś, kto nie ma doświadczenia. Andrzej Duda, to człowiek z doświadczeniem -  mówiła posłanka Maria Kurowska.

Myślę, że Polacy mają już dosyć rządów Platformy Obywatelskiej. Polacy chcą, aby w naszej Ojczyźnie była wreszcie zgoda. Czy państwo widzicie tę zgodę, gdy prezydentem nie będzie Andrzej Duda? -  pytała Maria Kurowska. 

- Wówczas będą spory między Sejmem, rządem i prezydentem. Będzie duży chaos, duże opóźnianie pracy rządu. Ważne dla nas prawy nie będą szły tak szybko, jak idą  teraz. Tylko współpraca daje dobre owoce.  Pan prezydent ciągle mówi, żebyśmy byli jedną biało - czerwoną drużyną, abyśmy byli ponad podziałami - mówiła posłanka Kurowska. 

- Prezydent przez pięć lat rządów  udowodnił, że jest prezydentem wszystkich Polaków. Dba o Polskę i Polaków. Dba o polskie rodziny.  500+, trzynasta emerytura, obniżony wiek emerytalny, wyprawka szkolna.  To kiedyś były marzenia, a dzisiaj to wszystko stało się rzeczywistością. 

Prezydent Andrzej Duda ma pomysły, ma determinację kocha Polskę i kocha Polaków. Trzeba wybrać prezydenta z wizją i takiego prezydenta, który pozwoli aby reformy, które zostały wprowadzone, dalej były kontynuowane - mówiła Maria Kurowska. 

Musimy pójść do wyborów 28 czerwca abyśmy mieli satysfakcję i czyste sumienie, że wybraliśmy dobrego prezydenta. Mysimy zagłosować na  prawdziwego gospodarza, prawdziwego patriotę obecnego prezydenta Andrzeja Dudę -  apelowała Maria Kurowska. 

Prezydent Andrzej Duda będzie popierał ważne inwestycje dla powiatu jasielskiego. Na  budowę zbiornika  Kąty - Myscowa  przeznaczonych  zostało 30 milionów złotych. Również droga S- 19, będzie przebiegała niedaleko Jasła i będzie szansą  dla jasielszczyzny - mówiła posłanka Kurowska. 

Red. 

 

Liczba odsłon: 1612


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~CDN  |  czwartek, 25 czerwca 2020 08:08
"Chciałabym bardzo, aby prezydent przeszedł w pierwszej turze. Stanie się tak, jeżeli wszyscy patrioci pójdą do urn i zagłosują na sprawdzonego prezydenta".
Czyli jeżeli ktoś nie zagłosuje na A. Dudę nie jest patriotą.
Czy można bardziej obrazić Polaka??????
#2  ~obiektywny  |  środa, 24 czerwca 2020 20:41
Pani Poseł Maria Kurowska jak zawsze popiera słuszne sprawy, a gdzie Europoseł, Pani Senator i Starosta, dlaczego nie popierają Prezydenta Andrzeja Dudy, tylko wspierają lewicowych Wójtów w Skołyszynie, Kołaczycach, Krempnej i w Nowym Żmigrodzie oraz robią sobie z nimi zdjęcia.
#3  ~wyborca  |  środa, 24 czerwca 2020 20:01
Pani Poseł Maria Kurowska ma rację, tylko Andrzej Duda Prezydentem zostać musi, proszę się zmobilizować i wszystkie ręce na pokład. Andrzej Duda musi wygrać w pierwszej turze.
#4  ~ela  |  środa, 24 czerwca 2020 17:25
Dajcie mu w końcu podpisać te inwestycje- przecież podpisze! I weźcie się za robotę, a nie wciskanie kitu! To nie średniowiecze. Ludzie umieją krytycznie myśleć!! Nic wam nie wychodzi tylko trawienie forsy na narodowe fundacje, z których nic nie wynika. A publiczny grosz na programy socjalne łatwo się przelewa na konta. W zamian za to ci, którzy pracują i płacą podatki powinni mieć chociaż te obiecane przez Dudę 8,5 tys. wolne od podatku. A mają figę z makiem!!
#5  ~vvv  |  środa, 24 czerwca 2020 14:51
na pewno????????????????????????????????????????????????????????????????
#6  ~wyborca  |  środa, 24 czerwca 2020 13:43
Dlaczego Pani nie odchodzi na emeryturę?
#7  ~oies  |  środa, 24 czerwca 2020 12:41
Tylko Rafał Trzaskowski.Mamy dość prezydenta jednej partii.
#8  ~pies  |  środa, 24 czerwca 2020 12:39
Pani Mario z pełnym szacunkiem ale sam wybiorę na kogo będę głosował.Co do zbiornika Kąty - Myscowa to zdarta płyta Pani ,śp.Stanisława Zająca, Bogdana Rzońcy.Nie mamcie mieszkańców tych miejscowości.To jest temat przedwyborczy od co najmniej 30.Za 30 milionów złotych to nawet Sasin wyborów nie zorganizował.S-19 tak blisko Jasła co oznacza 30 km.Dość obiecanek i wciskania wyborcom co to nie zrobimy.Obwodnica dla Jasła, Kołaczyc i Pilzna gdzie ?A obiecywał to europoseł B.Rzońca przed poprzednimi wyborami będąc przewodniczącym Sejmowej Komisji Infrastruktury.
#9  ~Haha  |  środa, 24 czerwca 2020 12:07
Wstyd ijeszcze raz wstyd
#10  ~zr  |  środa, 24 czerwca 2020 10:34
do wyborca: Trzaskowski odwrotnie bedzie prezydentem mniejszocsi póki co zdecydowanej mniejszości czyli wszelkiego rodaju LGBT Z dwojga złego wole Dude
#11  ~KOREKTA  |  środa, 24 czerwca 2020 10:00
Od powietrza, głodu, ognia, Trzaskowskiego i Platformy uchowaj nas Panie.
#12  ~xxx  |  środa, 24 czerwca 2020 09:44
Raczej nie....
#13  ~wyborca  |  środa, 24 czerwca 2020 09:43
Pani Maria Kurowska się myli - to Trzaskowski zostanie Prezydentem. Trzaskowski prezydentem wszystkich Polaków!!!!!!!!!!!!
#14  ~Ewka  |  środa, 24 czerwca 2020 09:30
Hehehe, Daj Boże. Tak
Mapa powiatu jasielskiego
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2020