piątek, 18 czerwca 2021, imieniny: Alf, Agnieszka
Artykuły
STRACIŁ PRAWO JAZDY, BO JECHAŁ NA PODWÓJNYM GAZIE!
14 czerwca 2020 | Dział: Na sygnale | Region: Miasto Jasło

Policjanci zatrzymali prawo jazdy 52-letniemu mężczyźnie, który zdecydował się kierować samochodem będąc pod wpływem alkoholu. Podczas kontroli drogowej, policyjny alkomat wskazał w jego organizmie ponad promil alkoholu. Za popełnione przestępstwo grożą mu surowe konsekwencje.

W miniony piątek około godziny 16, policjanci z referatu patrolowo interwencyjnego zatrzymali na ulicy Wojska Polskiego w Jaśle, osobowego forda. Podczas kontroli drogowej okazało się, że siedzący za kierownicą 52-letni mężczyzna jest pijany. Alkomat wskazał ponad promil alkoholu w jego organizmie. Za popełnione przestępstwo mężczyzna stracił uprawnienia do kierowania pojazdami. 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości zagrożone jest grzywną, karą ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Niezależnie od orzeczonej kary, sąd obligatoryjnie orzeka świadczenie pieniężne w wysokości nie mniejszej niż 5 tys. złotych, w przypadku osoby po raz pierwszy dopuszczającej się tego czynu, oraz nie mniejszej niż 10 tys. złotych, gdy osoba po raz kolejny kierowała pojazdem w stanie nietrzeźwości. 

pw

Liczba odsłon: 1321


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Czym są Msze święte gregoriańskie
17 czerwca 2021
Msza święta gregoriańska oznacza 30 Mszy św. odprawianych w kolejnych dniach, ofiarowanych za jedną ..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2021