wtorek, 29 września 2020, imieniny: Dadźbog, Franciszek
Artykuły
W gminie Krempna zużyte opony samochodowe i rolnicze nie trafią do potoków i lasów
10 maja 2020 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

Gmina Krempna jest jednym z najliczniej odwiedzanych terenów w powiecie jasielskim. Piękne i czyste lasy to widoki, które ukazują się wybierającym na wycieczki w leśne ostępy. Bardzo rzadko w tym rejonie spotyka się zaśmiecone zużytymi oponami lasy, polne wąwozy i potoki. 

Kazimierz Miśkowicz  - wójt gminy Krempna  

O środowisko dba wójt Kazimierz Miśkowicz, który systematycznie organizuje dla mieszkańców gminy Krempna zbiórkę zużytych opon samochodowych i rolniczych. 

Zatruwanie środowiska jest grzechem. Ludzie śmiecą w miejscach publicznych, bo nie mają społecznej świadomości, że parki, drogi i ulice są nasze, a nie niczyje i należą do każdego z nas. Rów nie jest mój, to mogę wyrzucić reklamówkę napełnioną śmiećmi – tak zapewne myślą ci, którzy zaśmiecają środowisko. 

Jadąc od Jasła w kierunku Krempnej w przydrożnych rowach i kępach krzaków widać wyrzucone odpady. Człowiek to taka istota, że jak widzi zarośla, to musi je ozdobić – ozdobić odpadami. Jedną z przyczyn takiego postępowania są pozostałości poewolucyjne, bo przecież małpy rzucają byle gdzie skórki z bananów. Inną przyczyną jest nasze lenistwo. 

Red.

Liczba odsłon: 1782


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
W Nowym Żmigrodzie powstał Klub radnych PIS-u- Weszli do niego wszyscy radni wójta Grzegorza Bary
28 września 2020
W  Radzie Gminy Nowy Żmigród powstał Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości.&nbs p; W skład..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2020