czwartek, 28 maja 2020, imieniny: Augustyn, Wiktor
Artykuły
Zamknięte wszystkie poradnie przy ulicy Szopena w Jaśle
01 kwietnia 2020 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

Szpital Specjalistyczny w Jaśle informuje, że od dnia 01.04.2020 do odwołania, będą zamknięte poradnie specjalistyczne, zlokalizowane w budynku przy ul. Szopena 38. Punkt pobrań do badań analitycznych, funkcjonujący w tym samy budynku, również jest zamknięty do odwołania.

Szpital Jasło 

Liczba odsłon: 3037


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~xxxxxx  |  czwartek, 02 kwietnia 2020 13:39
to po co płacimy składki jeżeli w potrzebie nie można korzystać z tzw " służby " zdrowia
????
#2  ~Ciekawy  |  środa, 01 kwietnia 2020 14:45
Ubezpieczenia pogrzebowe...kurcze, niezła reklama i ma czasie
#3  ~korona  |  środa, 01 kwietnia 2020 14:11
Za poważna epidemia żeby sobie z niej robić żarty prima aprilis- owe.
Chyba to prawda no to mamy w Jaśle nie wesoło.
#4  ~pacjent  |  środa, 01 kwietnia 2020 11:16
Życzę Pani doktor dużo zdrowia i szybkiego powrotu do pracy,
#5  ~pytanie  |  środa, 01 kwietnia 2020 10:53
Czy ktoś spodziewa się rzetelnej i prawdziwej informacji z jakiejkolwiek instytucji, która podlega Starostwu w Jaśle?
#6  ~obywatel 0  |  środa, 01 kwietnia 2020 10:51
Co ze szpitalem w Jaśle w którym dr. ... przyjmowała ? Jakie kroki podjęto ?
#7  ~obywatel 0  |  środa, 01 kwietnia 2020 10:34
Witam wszystkich, a co ze szpitalem w Jaśle, w którym Pani doktor pracowała i leczyła ? Jakie środki podjęto w szpitalu ?
#8  ~Hhahaha  |  środa, 01 kwietnia 2020 10:09
Prima Aprilis!!!!!!!

Aczkolwiek ten żarcik może wywołać panikę wśród ludzi, którzy byli w Przychodni więc może lepiej go usunąć żeby redaktor nie naraził się na odpowiedzialność prawną :)
#9  ~prorokini  |  środa, 01 kwietnia 2020 10:09
Lekarka przyjmowała co najmniej przez tydzień mając oznaki choroby. Skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie.
#10  ~Do ronin  |  środa, 01 kwietnia 2020 09:50
No wirus wirus a z jakiego innego powodu by zamykali rusz tą glowa
#11  ~Ronin  |  środa, 01 kwietnia 2020 09:08
A powód? Czyżby wirus? Kiedy to podacie do publicznej informacji?
#12  ~czy  |  środa, 01 kwietnia 2020 09:07