środa, 15 lipca 2020, imieniny: Daniel, Dawid
Artykuły
Zamknięte miejsca i obiekty na terenie Magurskiego Parku Narodowego
25 marca 2020 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

W związku z wprowadzonym przez Premiera RP stanem epidemii i rozprzestrzeniającym się wirusem COVID -19, mając na uwadze bezpieczeństwo publiczne oraz w trosce o zdrowie turystów i samych zwiedzających, Magurski Park Narodowy informuje o zamknięciu od dnia 25 marca do odwołania niżej wymienione miejsca i wieży widokowej:

Norbert Kieć - dyrektor Magurskiego Parku Narodowego 

Miejsce do palenia ogniska i dziennego wypoczynku zlokalizowane na końcu ścieżki przyrodniczej „Folusz” (Pod Diablim Kamieniem)

Miejsce do palenia ogniska i dziennego wypoczynku zlokalizowane na początku ścieżki przyrodniczej „Folusz” (Pod Wodospadem Magurskim)

Miejsce do palenia ogniska i dziennego wypoczynku zlokalizowane na końcu ścieżki przyrodniczej „Kiczera im prof. Jana Rafińskiego” (Słodkie)

Miejsce do palenia ogniska i dziennego wypoczynku zlokalizowane na ścieżce przyrodniczo-historycznej „Olchowiec” (szczyt – Baranie 754m n.p.m.)

Wieża widokowa zlokalizowana przy szlaku zielonym na górze Ferdel

Wyżej wymienione lokalizacje są potencjalnym miejscem koncentracji turystów co potwierdziły informacje od Służby Parku z ubiegłego tygodnia, stąd widzimy konieczność podjęcia takich działań prewencyjnych.

Szlaki turystyczne na terenie Parku pozostają otwarte. Apelujemy jednak o unikanie przebywania w skupiskach i zachowanie należytych odstępów między osobami przebywającymi na szlakach.

Wszystkich zainteresowanych zwiedzaniem Magurskiego Parku Narodowego prosimy o wyrozumiałość i zachęcamy do śledzenia dalszych komunikatów na stronie internetowej Parku.

Powyższe środki bezpieczeństwa powzięte zostały w oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o pozostawanie w domu i korzystanie z internetowej oferty edukacyjnej Magurskiego Parku Narodowego oraz innych parków.

BĄDŹ ODPOWIEDZIALNY ZA SIEBIE I INNYCH.

Dyrektor Magurskiego Parku Narodowego

Norbert Kieć

Liczba odsłon: 1073


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~krempnianin  |  środa, 25 marca 2020 18:22
Panie Redaktorze, jak już tak forujesz Dyrektora Kiecia, to przynajmniej pokazuj go w mundurze służbowym.
#2  ~xxl  |  środa, 25 marca 2020 17:49
i wara z Krempnej bo zarazę tutaj tylko trędowaci przynosicie!!!!!!!!!!
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
W TYM ROKU KREMPNIAŃSKIEJ PARADY NIE BĘDZIE ALE WSPIERAMY ZRZUTKĘ NA RZECZ CERKWII W ŚWIĄTKOWEJ WIELKIEJ
15 lipca 2020
Drodzy! Tym razem mam lepszą wiadomość ponieważ, jak wiadomo Parada nie może się odbyć, przygotowa..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2020