sobota, 26 września 2020, imieniny: Cyprian, Euzebiusz
Artykuły
ZUS w Jaśle informuje
13 marca 2020 | Dział: Na sygnale | Region: Miasto Jasło

W związku z działaniami profilaktycznymi, które mają zapobiegać szybkiemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa w Polsce, Klienci ZUS powinni ograniczyć bezpośrednie wizyty w Oddziale w Jaśle oraz inspektoratach w Brzozowie, Dębicy, Krośnie i Sanoku.

Zachęcamy do korzystania z usług dostępnych za pośrednictwem Platformy Usług Elektronicznych.

W przypadku potrzeby kontaktu można skorzystać z informacji telefonicznej pod numerem 22 560 16 00. Konsultanci są dostępni w dni robocze pon. - pt. godz. 7.00 - 18.00.  Można też wysłać e-mail na adres cot@zus.pl.

Ze względu na zaistniałą sytuację Oddział w Jaśle uruchomił dla klientów specjalne numery telefonów, pod którymi można uzyskać informacje z zakresu:

·         emerytur i rent: tel. 13 443 79 68,

·         zasiłków: tel. 13 446 57 65,

·         dla płatników składek: tel. 13 443 79 72.

Wojciech Dyląg

Regionalny Rzecznik

w województwie podkarpackim

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Liczba odsłon: 996


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~ja  |  piątek, 13 marca 2020 18:42
Zachęta w Polsce nie przejdzie. Tylko zamordyzm. Takie społeczeństwo. Trzeba zamknąć, to nie przyjdzie. A jak jest otwarte, to czemu miałby nie przyjść? Bo co? Bo urzędas tak mu karze? Urzędas ma siedzieć na dupie i go obsługiwać. Zamknąć instytucje, za naruszenie kwarantanny szybka i dotkliwa kara. Niestety w Polsce póki co społeczeństwo jeszcze jest na tym etapie. Do odpowiedzialności za siebie i innych nawzajem jeszcze nam daleko.
Mapa powiatu jasielskiego
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2020