czwartek, 28 maja 2020, imieniny: Augustyn, Wiktor
Artykuły
Strażak Sam zawita do VIVO! Krosno
19 lutego 2020 | Dział: Na sygnale | Region: Miasto Jasło

Strażak Sam zawita do VIVO! Krosno

 

Już 22 lutego w VIVO! Krosno pojawi się jeden z najpopularniejszych bajkowych bohaterów – odważny Strażak Sam, który przeszkoli maluchy z zasad bezpiecznego zachowania. Każdy chętny będzie mógł „przybić piątkę” wyjątkowemu gościowi, zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie, a także stworzyć własną odznakę strażaka. Nie zabraknie toru przeszkód i zadań sprawnościowych rozwijających spostrzegawczość, a na zwycięzcę rozgrywek czekać będzie... zdjęcie małego bohatera w ogólnopolskim magazynie Strażak Sam.      

 

           

Rozpoczyna się wielki tour Strażaka Sama po Polsce. Popularny bohater w ramach projektu przygotowanego przez kanał telewizyjny  MiniMini+ i Egmont – wydawcę magazynu Strażak Sam, odwiedzi również VIVO! Krosno. Celem akcji jest nauczenie dzieci podstawowych zasad bezpiecznego zachowania. Podczas zajęć najmłodsi dowiedzą się, co robić, kiedy w pobliżu wybucha pożar i jak uchronić się przed nim w domu czy w lesie. Co najważniejsze, maluchy nauczą się także najważniejszych numerów ratunkowych. Aby dzieci w sposób przystępny nabyły wiedzę najważniejszych zasadach bezpiecznego zachowania, organizatorzy przygotowali dla nich tory przeszkód i zadania sprawnościowe, które rozwijają spostrzegawczość i pomagają w przyswajaniu prawidłowych nawyków. Zdjęcia najlepszych ratowników zostaną opublikowane w ogólnopolskim magazynie Strażak Sam!  

- wszystkie dzieci zapraszamy do wspólnej zabawy i dołączenia do drużyny bohaterskich ratowników. Niezwykle ważne jest, aby od najmłodszych lat uczyć maluchy, jak reagować na sytuacje zagrażające zdrowiu i życiu. Co ciekawe, zadania konkursowe realizowane będą w trzech kategoriach wiekowych, także z pewnością każdy uczestnik znajdzie odpowiednią dla siebie grupę, dopasowaną do konkretnych predyspozycji   - mówi Izabela Malecha, Dyrektor VIVO! Krosno

Ponadto każde dziecko będzie mogło zabrać do domu swoją strażacką odznakę i kask.

Dla uczestników zabawy przewidziano także liczne nagrody niespodzianki, w tym 3 nagrody główne ufundowane przez telewizję Mini Mini (każda nagroda o wartości 250 zł).

Serdecznie zapraszamy!

Liczba odsłon: 898


Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Rząd ogłosił trzeci etap łagodzenia obostrzeń
27 maja 2020
Już od 18 maja będziemy mogli skorzystać z usług fryzjera i kosmetyczki, a także pójść do res..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2020