czwartek, 20 stycznia 2022, imieniny: Dobiegniew, Fabian
Artykuły
Sentymentalna podróż w czasie
24 stycznia 2020 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

 

Utworem „Muzyka twoje imię ma” rozpoczynała swoje koncerty w Jasielskim Domu Kultury Eleni. Artystka wystąpiła w Jaśle we wtorek, 21 stycznia br. Koncerty obyły się w ramach obchodów Dnia Babci i Dziadka.

- Jest mi niezmiernie miło, że ten dzisiejszy wieczór spędzimy razem i popłyniemy w sentymentalna podróż w czasie. Korzystając z tego, że dzisiaj mamy taki szczególny, piękny dzień, chcielibyśmy złożyć jak najserdeczniejsze życzenia babciom i dziadkom. Przede wszystkim dużo zdrowia, pogody ducha oraz miłości i dobra ze strony bliskich – zwróciła się do przybyłych Eleni.

Artystce towarzyszyli muzycy Kostas Tzokas i Aleksander Białous.

Przybyli na koncert mogli usłyszeć największe przeboje Eleni, m.in.: „Przystań pod gwiazdami”, „Na wielką miłość”, „Na miłość nie ma rady”, „Tylko w twoich dłoniach”, „Coś z Odysa”, „Kto ci w życiu więcej da”, „Moje nutki”, „Nic miłości nie pokona”, „Słońce”, czy „Ballado, hej”.

Muzycy opowiadali anegdoty na temat swojego spotkania i utworzenia przez Kostasa zespołu Prometeusz do którego trafiła Eleni, jego późniejsza bratowa. Dobry humor udzielił się licznie przybyłym słuchaczom, którzy żywiołowo reagowali na kolejne przeboje. Koncerty zakończyły odśpiewane wspólnie utwory: „Miłość jak wino” i „Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca”.

pch (JDK)

 

Liczba odsłon: 1560


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Wsparcie dla osób w kwarantannie, starszych, samotnych, niepełnosprawnych
22 stycznia 2022
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle informuje, iż osoby przebywające w kwarantannie, a także o..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2022