czwartek, 20 stycznia 2022, imieniny: Dobiegniew, Fabian
Artykuły
WARSZTATY WOKALNE Z MARLENĄ SZPAK
13 września 2019 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

Jasielski Dom Kultury zaprasza na warsztaty wokalne z Marleną Szpak, które odbędą się w dniach 30 września – 1 października 2019 r. W ramach warsztatów odbędą się zajęcia indywidualne i zbiorowe. Zapisy w sekretariacie JDK w godz. od  8.00 do16.00 do 23 września br. Koszt w zajęciach zbiorowych  – 20 zł, w zajęciach indywidualnych – 100 zł. Szczegółowe informacje po nr tel. 13 443 51 61.

 Marlena Szpak  swoją muzyczną przygodę zaczęła w Średniej Szkole Muzycznej II st. im. W. Żeleńskiego w Krakowie na wydziale wokalnym, którego jest absolwentką. Następnie ukończyła z wyróżnieniem  Akademię Muzyczną im. D. Cimarosa w Avellino w południowych Włoszech uzyskując tytuł: magister- śpiewak operowy – sopran. Odbyła również dwuletnią specjalizację podyplomową „Canto- Teatro d’Opera” pod okiem verońskiego sopranu Chiary Angella. Od 2016 roku czynnie współpracuje z kierowanym przez Maestro Daniela Orena Teatrem  Operowym „Giuseppe Verdiego” w Salerno. W 2017 roku wystąpiła pod batutą Maestro Ennio Morricone  z Rzymską Orkiestrą Symfoniczną w unikalnych koncertach z repertuaru muzyki filmowej tego kompozytora.  Koncertowała również z teatrem G.Verdiego z Salerno i „San Carlo” z Neapolu w ramach projektu ”Un Estate da Re” .

W 2018 roku odbyła trasę koncertową z Michałem Szpakiem w muzycznym spektaklu pop-lirycznym „Classica Tour ”.Koncerty odbyły się w najważniejszych filharmoniach i teatrach Polski oraz w USA. Poza aktywnością koncertową i teatralną wykłada śpiew i emisję głosu . Ma za sobą również trzy edycje programu TV” The Voice of Poland” , w których obok brata Michała sprawdza się także jako trener wokalny.

W kwietniu 2019 roku założyła Fundację Artystyczną „Arte Proibita”(Sztuka Zakazana).W ramach fundacji powstał projekt  obozów artystycznych dla dzieci i młodzieży „Anima Creativa”. Celem projektu jest szeroko pojęty rozwój artystyczny młodych ludzi  w wielu dziedzinach sztuki.

(JDK)

Liczba odsłon: 1746


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Wsparcie dla osób w kwarantannie, starszych, samotnych, niepełnosprawnych
22 stycznia 2022
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle informuje, iż osoby przebywające w kwarantannie, a także o..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2022