niedziela, 22 września 2019, imieniny: Joachim, Maurycy
Artykuły
Komisarz Tomasz Dąbrowski z Jasła Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Krośnie
11 czerwca 2019 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

Komisarz Tomasz Dąbrowski z Jasła został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Krośnie. Jest to już kolejny awans jasielskiego policjanta, który obejmuje stanowisko kierownicze w Krośnie. 

komisarz Tomasz Dąbrowski - zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Krośnie - zdj. KWP Krosno 

Z  dniem 1 maja 2019 roku Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie powołał na stanowisko zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Krośnie kom. Tomasza Dąbrowskiego.

Komisarz Dąbrowski nadzoruje pracę służby prewencyjnej i sprawuje bezpośredni nadzór nad funkcjonowaniem Wydziału  Prewencji , Wydziału Ruchu Drogowego , Komisariatu Policji w Rymanowie , Rewiru Dzielnicowych oraz Posterunku Policji w Korczynie.

Komisarz Tomasz Dąbrowski służbę w organach Policji rozpoczął 17 sierpnia 1995 roku w Oddziałach Prewencji Policji w Warszawie. 20 marca 1997 roku został przeniesiony do Komendy Powiatowej Policji w Jaśle, gdzie początkowo pełnił służbę w Wydziale Prewencji, a następnie w Wydziale Kryminalnym. Od 15 września 2011 roku pracował w Centralnym Biurze Śledczym Policji, a od dnia 1 maja 2019 roku został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Krośnie. 

Komisarz Tomasz Dąbrowski jest policjantem o dużej kulturze osobistej, posiadający szeroką wiedzę z zakresu prewencji i działań operacyjnych. 

Stanisław Grzywacz 

 

 

 

Liczba odsłon: 2580


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~Zakosa  |  środa, 12 czerwca 2019 07:50
Przystojny Pan Komendandt, zacznę chyba być niegrzeczna !
#2  ~co  |  wtorek, 11 czerwca 2019 16:24
Tomek na komendanta wojewódzkiego - no może zastępce, bo wojewódzkim zostanie Mariusz Skiba
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2019