poniedziałek, 23 września 2019, imieniny: Bogusław, Libert
Artykuły
POLICJANCI CZYTALI DZIECIOM
10 czerwca 2019 | Dział: Na sygnale | Region: Miasto Jasło

 

Policjanci brali udział w kampanii społecznej w ramach XVIII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom, która przebiegała pod hasłem "Czytanie to fajna rzecz - policjanci czytają". Celem tej inicjatywy było aktywne promowanie czytelnictwa wśród najmłodszych.

Fot. KPP Jasło 

 

Ogólnopolska kampania czytania dzieciom rozpoczęła się 1 czerwca. Z tej okazji, aby promować ideę głośnego czytania, policjanci uczestniczyli w szeregu spotkań z najmłodszymi czytelnikami. Jedno z nich odbyło się w miniony piątek w Komendzie Powiatowej Policji w Jaśle.

W ramach trwającej kampanii, jak co roku Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zainicjowała spotkanie z policjantami. Jasielską komendę odwiedziły przedszkolaki, dla których przygotowano wiele atrakcji. Na początek Komendant Powiatowy Policji w Jaśle mł. insp. Robert Wróbel czytał najmłodszym lekturę pt. "Mam przyjaciela policjanta". 

Następnie najmłodszych słuchaczy zainteresowało spotkanie z technikiem kryminalistyki. Policjant opowiedział o swojej pracy i pokazał jak zabezpiecza na miejscu zdarzenia ślady i dowody. Frajdę dzieciom sprawiła możliwość odbicia na kartce papieru swoich linii papilarnych. 

Na zakończenie spotkania przedszkolaki mogły obejrzeć policyjny radiowóz i motocykl i zasiąść za kierownicą. Każdy z uczestników otrzymał od funkcjonariuszy słodycze oraz elementy odblaskowe. 

pw      

 

 

 

Liczba odsłon: 1610


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~Administrator  |  środa, 12 czerwca 2019 15:44
Panie redaktorze akceptowanie tego typu komentarzy nie związanych z treścią artykułu świadczy o całym portalu. Czy Pan dokonuje jakiejkolwiek weryfikacji zamieszczanych treści,bo jeżeli tak to jaki widzi Pan związek z powyższym artykułem?prócz ludzkiej nienawiści i szukania sensacji? Niemiło sie czyta tego typu artykuly skierowane do dzieci młodzieży i dorosłych gdzie pod spodem zawarte sa komentarze o tego typu treści.
#2  ~Szwagier  |  wtorek, 11 czerwca 2019 13:57
Komentarz nie na temat
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Dom Dziecka w Kołaczycach podwyższy standard życia wychowanków
23 września 2019
W dniu 20 września b.r. nastąpiło przekazanie placu budowy firmie Przedsiębiorstwo Budowlano-Instala..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2019