poniedziałek, 23 września 2019, imieniny: Bogusław, Libert
Artykuły
Dzień Dziecka 2019 w Jaśle - relacja
05 czerwca 2019 | Dział: Kultura i przegląd prasy | Region: Miasto Jasło

1 czerwca 2019 roku to dzień, który zapadł w pamięć setkom dzieci, które wzięły udział w pikniku zorganizowanym wspólnie przez Miasto Jasło, Jasielski Dom Kultury i Młodzieżowy Dom Kultury, przy wsparciu wielu placówek i instytucji miejskich.

Atrakcji było bez liku: interaktywne przedstawienie „Nowe przygody Koziołka Matołka” z sympatyczną małpką Fiki-Miki, Bocianem, Pająkiem i Misiem; program animacyjny „Bawimy się koncertowo” w wykonaniu animatorów, którzy bawili się z dziećmi w zabawy integracyjne, malowali twarze, skręcali baloniki, prowadzili konkursy i śpiewali piosenki;głośne czytanie przez organizatorów i partnerów imprezy „Lokomotywy” Juliana Tuwima; występy wychowanków MDK, JDK, Studia Tańca „Podkarpacie” i „At Dance”; stoiska z zabawami plastycznymi, rękodzielniczymi, sprawnościowymi, językowymi i książkowymi, stoisko z fryzurami, pokaz modeli latających, fotobudka, zabawki i gastronomia.

Służby ratownicze prezentowały dzieciom swoje samochody oraz wyposażenie, tłumy najmłodszych szalały także na dmuchanych zamkach i ściance wspinaczkowej. Tego dnia Ogródek Jordanowski pełny był dzieci w każdym wieku, które korzystały z wszystkich atrakcji przez ponad 5 godzin szalonej zabawy.

Piknik współfinansowany był ze środków Miejskiego Programu Profilaktyki iRozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w ramach kampanii „Postaw na rodzinę”.

Parterem Głównym imprezy był LOTOS Asfalt Sp. z o.o.

Imprezę zorganizowali: Miasto Jasło, Jasielski Dom Kultury i Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle przy wsparciu: Muzeum Regionalnego w Jaśle, Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle, Stowarzyszenia Przyjaciół Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle FAMILIARIS, Jasielskiego Stowarzyszenia Lotniczego IKAR im. Leszka Preisnera, Muzeum Lizaka, służb ratowniczych: Komendy Powiatowej Policji w Jaśle, jednostki OSP Miasta Jasła, Pogotowia Medycznego „Emergencia 2”.

Organizatorzy

 

 

Liczba odsłon: 996


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Dom Dziecka w Kołaczycach podwyższy standard życia wychowanków
23 września 2019
W dniu 20 września b.r. nastąpiło przekazanie placu budowy firmie Przedsiębiorstwo Budowlano-Instala..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2019