sobota, 30 maja 2020, imieniny: Ferdynand, Joanna
Artykuły
WĘDROWALI DLA JASIA
07 maja 2019 | Dział: Na sygnale | Region: Miasto Jasło

 

Jasielscy policjanci wsparli policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Tychach, którzy w ramach charytatywnej akcji od kilku dni wędrują Głównym Szlakiem Beskidzkim. Celem wyprawy jest zebranie środków finansowych na leczenie i rehabilitację 6-letniego Jasia, który choruje na rdzeniowy zanik mięśni.

Dwaj funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Tychach zainicjowali akcję pn.„Charytatywna wyprawa górskim szlakiem dla Jasia na 100-lecie powstania Policji" i wyruszyli ponad 500 kilometrową wyprawę Głównym Szlakiem Beskidzkim. Wędrówkę rozpoczęli 27 kwietnia w Wołosatem w Bieszczadach, natomiast finał wyprawy zaplanowano na 15 maja w Ustroniu na Śląsku. 

Jasielscy policjanci także przyłączyli się do wyprawy górskiej podczas ostatniego podkarpackiego etapu wędrówki. W miniony piątek Sierż. szt. Barbara Pawłowska z Wydziału Prewencji KPP w Jaśle i mł. asp. Rafał Krajciewicz z Posterunku Policji w Kołaczycach, a także asp. sztab. Jerzy Barczentewicz z KMP Krosno i mł. asp. Artur Chmielowski z KP Jedlicze, przemierzyli wspólnie 33,1 km, na trasie Chyrowa - Bartne. Wędrując w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych, dali dowód solidarności zawodowej i wspierali w ten sposób śląskich kolegów, utwierdzając ich w przekonaniu, że działają w słusznej sprawie dla której warto się poświęcić.   

pw

 

 

Liczba odsłon: 1488


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~He  |  czwartek, 09 maja 2019 10:08
Charytatywna☺to może do słownika trzeba zajrzeć zanim sie zada pytanie co będzie miał....zabawne do jakich komentarzy skłania artykuł o tak wspaniałej inicjatywie.Trzymaj sie Jasiu☺☺☺
#2  ~CoToDa  |  środa, 08 maja 2019 21:22
Co Jasiu będzie mioł z tej wendrówki?
#3  ~kąt  |  środa, 08 maja 2019 20:57
czemu na zdjęciu nie ma zakochanego kundla?przestał biegać po lasach????tyż lubił :P :P :P :P :P
#4  ~Dolcunea  |  środa, 08 maja 2019 08:37
W swoim żywiole lasy i same chopy. Pozdrowienia dla pani Basi,pewnie już wyzdrowiała Pani🐎🐎
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Andrzej Stachurski organizuje pomoc dla pogorzelców z Samoklęsk
29 maja 2020
Wczoraj tuż po godzinie 16-tej w Samoklęskach ( gmina Osiek Jasielski) wybuchł pożar.  W ogniu ..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2020