środa, 21 sierpnia 2019, imieniny: Adolf, Bernard
Artykuły
Spotkanie z przedstawicielami OSP powiatu jasielskiego
11 kwietnia 2019 | Dział: Na sygnale | Region: Miasto Jasło

 

We wtorek 9 kwietnia, w auli Podkarpackiej Szkoły Wyższej w Jaśle odbyło się spotkanie podsumowujące 3 lata wsparcia finansowego udzielanego z budżetu państwa dla jednostek ochotniczych straży pożarnych.

W spotkaniu uczestniczyli delegaci jednostek ochotniczych straży pożarnych z terenu powiatu jasielskiego, przedstawiciele władz samorządowych miasta i powiatu jasielskiego. W spotkaniu uczestniczył także Poseł na Sejm RP, Bogdan Rzońca.

Obecny na spotkaniu zastępca podkarpackiego komendanta wojewódzkiego bryg. Daniel Dryniak omówił obowiązujące zasady rozdziału środków finansowych dla jednostek OSP w skali kraju oraz województwa podkarpackiego.Podziękował druhom za gotowość i wsparcie w działaniach Państwowej Straży Pożarnej,a także przedstawicielom władz samorządowych za dotychczasową pomoc udzielaną jednostkom ochrony przeciwpożarowej.

Natomiast komendant powiatowy PSP w Jaśle, st.bryg. Marek Górniak, przedstawił kwoty przyznanego dofinansowania w latach 2016-2018, z podziałem na jednostki należące do krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego i spoza systemu w powiecie jasielskim.

Opracowanie: mgr Agnieszka Drewniak, KP PSP w Jaśle,Zdjęcia: Mateusz Lechwar, Krzysztof Słowik

 

 

Liczba odsłon: 2046


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~Wstyd  |  czwartek, 11 kwietnia 2019 00:08
Tłumów nie widać :)
#2  ~Grażyna  |  środa, 10 kwietnia 2019 20:37
sufit się pali?co tak zierają w góre? :o
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Piesza potrącona na ulicy Czackiego w Jaśle
20 sierpnia 2019
Dziś tuż po godzinie 11 - tej na ulicy Czackiego w Jaśle  doszło do potrącenia starszej kobiety..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2019