sobota, 25 maja 2019, imieniny: Grzegorz, Maria Magdalena
Artykuły
Komunikat Starosty Jasielskiego Adama Pawlusia dot. strajku nauczycieli
08 kwietnia 2019 | Dział: Na sygnale | Region: Miasto Jasło

 

Poniżej publikujemy komunikat Starosty Jasielskiego Adama Pawlusia dot. akcji strajkowej nauczycieli. 

 

Komunikat

W związku z nieprawdziwą informacją, że w szkołach prowadzonych przez Powiat Jasielski, nie ma zajęć dydaktycznych, z powodu akcji strajkowej nauczycieli, informuję tak uczniów jak i rodziców, że wszystkie szkoły, mimo że w kilku trwa strajk, funkcjonują zgodnie z planem pracy, tj. tygodniowym rozkładem zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

Brak uczestnictwa uczniów w zajęciach dydaktyczno-wychowawczych lub opiekuńczych będzie traktowany jako nieobecność.

 

Adam Pawluś

Starosta Jasielski

 

Liczba odsłon: 2161


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~xd  |  poniedziałek, 08 kwietnia 2019 20:47
Cyt: "Brak uczestnictwa uczniów w zajęciach dydaktyczno-wychowawczych lub opiekuńczych będzie traktowany jako nieobecność'. Ale się uśmiałam. Przestań Pawluś, weź się za robote.
#2  ~Burmistrz  |  poniedziałek, 08 kwietnia 2019 20:34
A Burmistrz nie kłamie, tylko postara sie zrekompensować straty nauczycielom którzy strajkują. Być może nawet nauczyciele z miejskich szkóół nie będą mieli potrąconego wynagrodzenia.
A Starosta pewnie da nagrody dyrektorom z pisu któym udało się zdławić strajk i łamistrajkom
#3  ~do Grzesia  |  poniedziałek, 08 kwietnia 2019 20:12
Kogo Ty pytasz?
Myślisz że on ma pojęcie o oświacie (wczoraj w tv pisy mówiły "o oświecie")
A zajęcia może prowadzili urzędnicy ze starostwa bo latali po szkołach sprawdzać kto strajkuje
#4  ~ktoś tu kłamie  |  poniedziałek, 08 kwietnia 2019 20:09
Pawluś by chciał żeby rodzice u niego osobiście usprawiedliwiali nieobecność w szkole.
Pomyliło się panu trochę. Pan powinien wiedzieć gdzie jest pana miejsce.
Powinien pan wspierać nauczecieli a nie swoją ukoczaną partię.
Taki problem jak starosta jes partyjny a n iesamorządowy.
Jakie zajęcia we wszystkich szkoach? Za chwilę napiszemy ile lekcji w szkołach średnich się NIE ODBYŁO.
Dlaczego w tzw. komunikacie nie podaje pan ilu naudczycieli w szkołach średnich wzięło udział w strajku?
To że w Ekonomiku nie strajkują bo nie maja ZNP i dyrektor z pisu?
Wszyscy licza na to że się nauczyciekle ekmonomika zreflektują i dołączą do strajku. Chyba wiedza jak to mozna zrobić.
Wstyd żebyb szkoła w której dyrektoerem był Rzonca nie zastrajkowała. Szkoła w której była minbister Zalewska strajkuje.
#5  ~cieklin  |  poniedziałek, 08 kwietnia 2019 20:03
pierd.....nie panie Pawluś!
panie w Cieklinie były na lekcjach ale nie prowadziły zajęć! :[
#6  ~Barbara  |  poniedziałek, 08 kwietnia 2019 19:56
Fikcja a nie odbywanie zajęć zgodnie z planem. Łączenie klas, jeden wielki bałagan, młodzież zwalnia się do domu. Udawanie, że są lekcje. Szkoda że niektórzy niestrajkujący nauczyciele zacierają rączki na płatne zastępstwa. Oczywiście to co strajkujący wywalczą to chętnie później przygarną.
#7  ~dragoness  |  poniedziałek, 08 kwietnia 2019 19:40
Nie strajkuje JEDNA szkoła. Pozostałe NIE MOGĄ funkcjonować zgodnie z planem, bo strajkuje większość nauczycieli. Panie starosto, kiedy z cokołu przy "Ekonomiku" zniknie błąd ortograficzny?
#8  ~vv  |  poniedziałek, 08 kwietnia 2019 17:54
Dlaczego p. okłamuje to pisowska metoda
#9  ~nauczyciel pracujący  |  poniedziałek, 08 kwietnia 2019 17:00
grześ - ty strajkujesz, ja pracuję. Jeżeli mam "okienka" to dostaje w zastępstwie twoja klasę. Ty walczysz - ja zarabiam. Im ty dłużej walczysz - ty ja więcej zarobię.
#10  ~Grześ  |  poniedziałek, 08 kwietnia 2019 16:29
1. Jak mogą funkcjonować zgodnie z planem, skoro są szkoły średnie, w których co najmniej połowa grona strajkuje?
2. Jakie opiekuńcze? Są takie w planie?
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Piknik Rodzinny w Szkole Podstawowej nr 1 w Jaśle
25 maja 2019
Dziś po raz kolejny w Szkole Podstawowej nr 1 im. Romualda Traugutta w Jaśle odbył Szkolny Piknik Ro..