piątek, 29 maja 2020, imieniny: Bogusława, Maksymilian
Artykuły
Noc sów w Magurskim Parku Narodowym
14 marca 2019 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

 

23 marca wieczorem, w całej Polsce odbędą się wycieczki i prelekcje z okazji ósmej edycji Nocy Sów. Zapisy prowadzone są przez stronę internetową www.nocsow.pl . Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona!

Aby zgłosić się na wydarzenie organizowane przez Magurski Park Narodowy wspólnie ze Stowarzyszeniem Ptaki Polskie należy kliknąć w odpowiednią pinezkę na mapie lub wybrać z listy: Sławomir (Krempna 59, Krempna) i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Uczestnikom przypominamy, aby zadbali o odpowiedni strój na wyjście w teren (warto mieć przy sobie latarkę). Spotykamy się o godzinie 18:00 przy tablicy przy wjeździe do Magurskiego Parku Narodowego drogą wojewódzką od strony Kątów (przed znakiem zakaz wjazdu po lewej stronie). O godzinie 20:00 rozpocznie się prelekcja w Ośrodku Edukacyjnym im. Jana Szafrańskiego w Krempnej. Zakończenie około 22:00.W wydarzeniu mogą wziąć udział osoby dorosłe i dzieci wraz z opiekunami. Ewentualne pytania prosimy kierować na adres e-mail: sspringer@magurskipn.pl

MPN

 

 

 

Liczba odsłon: 2263


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Trwa montaż kontenerów dla ratowników medycznych i kierowców
29 maja 2020
W dniu dzisiejszym tj. 29 maja 2020 r., przy Szpitalu Specjalistycznym w Jaśle trwa montaż trzech ko..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2020