niedziela, 26 maja 2019, imieniny: Filip, Marianna
Artykuły
Kabaret Jurki w Jasielskim Domu Kultury
04 marca 2019 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

 

 

Skecze, monologi, oraz piosenki o tematyce obyczajowo – społecznej, złożyły się na blisko dwugodzinny program występu Kabaretu Jurki, zatytułowany „Last Minute”. Satyrycy wystąpili w sobotę, 23 lutego br. w Jasielskim Domu Kultury.

Członkowie kabaretu od początku nawiązali znakomity kontakt z publicznością. Widzowie nieraz wchodzili w zabawną, słowną interakcję z artystami, ku uciesze pozostałych przybyłych.

Artyści znani są z tego, że wiele z ich skeczy zawiera wątki improwizowane, dzięki czemu ich występ jest ciekawy, dynamiczny i niepowtarzalny. W skeczach „remont”, „pogrzeb”, „restauracja”, „wizyta u znajomych” czy tradycyjnym dialogu Mirka i Lucyny nie zabrakło również wątków lokalnych, co spotkało się z żywiołową reakcją publiczności. Tak było w przypadku nawiązania do wizyty Magdy Gessler w jednej z jasielskich restauracji, dzięki czemu odbyła się dowcipna wymiana zdań pomiędzy artystami a widzem z sali, czy praktykanta w zawodzie kelnera rodem z jednej z podjasielskich wsi. Nie obyło się bez bisów, które nagrodzono gromkimi brawami.

pch (JDK)

 

 

Liczba odsłon: 821


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Piknik Rodzinny w Szkole Podstawowej nr 1 w Jaśle
25 maja 2019
Dziś po raz kolejny w Szkole Podstawowej nr 1 im. Romualda Traugutta w Jaśle odbył Szkolny Piknik Ro..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2019