środa, 26 czerwca 2019, imieniny: Jan, Jeremiasz
Artykuły
Czy w Jaśle i powiecie jasielskim można kupić dopalacze i narkotyki ? - Weź udział w SONDZIE
10 stycznia 2019 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

Jednym z zadań Policji jest zwalczanie przestępczości narkotykowej. W ubiegłym roku w skali całego kraju policjanci zabezpieczyli ponad 4 tony narkotyków. W ubiegłym roku Policja ujawniła 1 224 nielegalne uprawy konopi innych niż włókniste, zabezpieczając przy tym 103 873 krzewów konopi.

Również w 2018 roku policjanci ujawnili i zlikwidowali 10 nielegalnych laboratoriów produkujących narkotyki syntetyczne.

młodszy inspektor Robert Wróbel - Komendant Powiatowy Policji w Jaśle 

Co w zakresie zwalczania przestępczości narkotykowowej w 2018 roku zrobiła jasielska Policja

- W minionym roku w Komendzie Powiatowej Policji w Jaśle nie wszczynano i nie prowadzono postępowań przygotowawczych dotyczących przypadków dystrybucji „dopalaczy”. Niemniej jednak funkcjonariusze tutejszej jednostki Policji prowadzili intensywne działania polegające na zwalczaniu przestępczości narkotykowej w powiecie jasielskim. W efekcie wykonywanych czynności, w ubiegłym roku policjanci zabezpieczyli: 2,1 kg amfetaminy, 12,3 grama haszyszu, 32,5 grama kokainy, 593,3 gram marihuany, 850 szt. tabletek ecstasy oraz 354 szt. krzewów konopi indyjskich. Śledczy z jasielskiej komendy w ramach prowadzonych postępowań przygotowawczych spośród 38 stwierdzonych przestępstw z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomani, wykryli 35 czynów, co dało wskaźnik wykrywalności na poziomie 92,1 %. Biorąc pod uwagę wzrost przestępczości z tej kategorii, w porównaniu do 2017 roku, kiedy stwierdzono 27 takich czynów, w bieżącym roku zwalczanie przestępczości narkotykowej będzie stanowić jeden z głównych priorytetów i kierunków działania Komendy Powiatowej Policji w Jaśle - poinformował nas podkom Piotr Wojtunik.

 Weź udział w sondzie ( strona główna - zakładka SONDA)  i odpowiedz na pytanie: Czy w Jaśle i powiecie jasielskim można kupić dopalacze i narkotyki? 

Stanisław Grzywacz 

 

Liczba odsłon: 2715


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~Do ciekawy  |  niedziela, 13 stycznia 2019 12:52
Na komendzie
#2  ~ciekawy  |  piątek, 11 stycznia 2019 00:06
Czy ktoś wie, gdzie w Jasle można kupić narkotyki?
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2019