poniedziałek, 22 kwietnia 2019, imieniny: Łukasz, Teodor
Artykuły
Wyjątkowy jubileusz – setne urodziny Michała Zagórskiego
08 listopada 2018 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

Michał Zagórski, mieszkaniec Jasła, 27 października obchodził swoje 100 urodziny. Jest to tym bardziej szczególny jubileusz, gdyż zbiega się w czasie, kiedy nasza Ojczyzna obchodzi 100-lecie odzyskania niepodległości.  

Z Okazji 100 urodzin Ryszard Pabian, burmistrz Miasta oraz Alicja Wójcik, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Jaśle, w obecności najbliższych, złożyli Jubilatowi serdeczne życzenia.

Michał Zagórski urodził się w Męcinie Wielkiej koło Gorlic. Wychowywał się w rodzinnym domu, miał siedmioro rodzeństwa. Jako najstarszy z braci czuł się odpowiedzialny, dlatego dbał i pomagał zdobyć im wykształcenie. Po ukończeniu szkoły w Nowym Sączu został nauczycielem. Ożenił się z Janiną Chmiel, z którą przeprowadził się do Jasła. Był również instruktorem samoobrony. Do czasu przejścia na emeryturę pracował jako chemik w Rafinerii w Jaśle. Doczekał się troje wnuków i czworo prawnuków. Opiekę nad nim sprawuje wnuk Marcin z żoną. 

Pan Michał Zagórski jest człowiekiem pełnym optymizmu, samodzielnym  i sprawnym jak na swój wiek.

Jeszcze raz  składamy podziękowania za trud i pracę minionych stu lat życia oraz życzymy zdrowia i pogody ducha.

  Urząd Miasta w Jaśle 

Liczba odsłon: 1162


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~nmk  |  czwartek, 08 listopada 2018 21:35
Sympatyczny pan na oko ok 70 tki .Zdrowka życzę
#2  ~CoToDa  |  czwartek, 08 listopada 2018 16:04
Vivat, vivat Panie Michale na 100-lecie swoich urodzin w 100-leciu Rzeczypospolitej. na dalsze lata zdrowia i pomyślności
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2019