czwartek, 20 czerwca 2019, imieniny: Borzysław, Gerwazy
Artykuły
"Dni Ubezpieczonego" pod numerem telefonu 13 443 74 65
10 października 2018 | Dział: Na sygnale | Region: Miasto Jasło

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wysyła raz do roku, Informację o Stanie Konta Ubezpieczonego (IOSKU ).Listy są kierowane do wszystkich tych osób, które mają odprowadzoną przynajmniej jedną składkę na swoje konto ubezpieczonego w ZUS. Nie ma znaczenia, czy obecnie pracują, ważne, że w przeszłości została za nie odprowadzona choćby składka w wysokości 1 grosza.

Dlatego IOSKU jest głównym tematem Dni Ubezpieczonego. W 2018 roku organizujemy je w październiku. Dla wygody Państwa i Państwa pracowników proponujemy wizytę naszych ekspertów u Państwa. Podczas spotkania objaśnimy Ubezpieczonym wszystkie zapisy w IOSKU. Krok po kroku pokażemy, jak pracownik może sprawdzić, że są za niego opłacane składki. Powiemy, z jakich świadczeń skorzystają Ubezpieczeni dzięki poprawnym zapisom na koncie np. w razie choroby, urodzenia dziecka, wypadku przy pracy. Wyjaśnimy, kiedy środki z subkonta wypłacamy bliskim. Pokażemy też, jak sprawdzać stan swojego konta w ZUS przez internet. Wytłumaczymy, jak w przyszłości na podstawie danych na koncie i subkoncie obliczymy emeryturę. Zaprezentujemy kalkulator emerytalny, dzięki któremu każdy ubezpieczony może wyliczyć sobie prognozowaną wysokość emerytury. Opowiemy o korzyściach elektronicznych zwolnień lekarskich, zarówno dla Państwa pracowników, jak i dla Państwa. Wszystkim chętnym założymy profil na Platformie Usług Elektronicznych (PUE ZUS). Tematy, które chcemy zaprezentować są ważne dla teraźniejszości i przyszłości Państwa  pracowników. 

Przedsiębiorcy i instytucje zainteresowane wizytą przedstawicieli ZUS proszeni są o kontakt z koordynatorem „Dni Ubezpieczonego” pod numerem telefonu 13 443 74 65

 

Wojciech DylągRegionalny Rzecznik 

w województwie podkarpackim

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

 

Liczba odsłon: 1065


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Pokrzywy w centrum Jasła - Ludzie płacą podatki, a co robi jasielska władza?
19 czerwca 2019
Dorodne pokrzywy pokrywają działkę w centrum Jasła. Rosną w odległości kilkunastu metrów od P..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2019