środa, 19 czerwca 2019, imieniny: Borzysław, Gerwazy
Artykuły
WYPADKI Z UDZIAŁEM NIETRZEŹWYCH MOTOCYKLISTÓW
08 października 2018 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

Jasielscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadków drogowych, do których doszło w miniony weekend na drogach powiatu jasielskiego. W zdarzeniach ucierpieli motocykliści, którzy z obrażeniami trafili do szpitala. Niestety obaj byli nietrzeźwi.

Fot. KPP Jasło

Do pierwszego zdarzenia doszło w minioną sobotę. Przed 17, dyżurny jasielskiej komendy otrzymał informację o zdarzeniu drogowym na drodze powiatowej w Osobnicy, w którym ranny został motocyklista. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia, wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Na podstawie zebranego materiału dowodowego, ustalili prawdopodobny przebieg zdarzenia. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że 47-letni mieszkaniec gminy Jasło, jadąc drogą powiatową stracił w pewnym momencie panowanie nad motocyklem i upadł na jezdnię. Z obrażeniami został przetransportowany do jasielskiego szpitala. Funkcjonariusze przebadali mężczyznę na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Urządzenie pomiarowe wykazało, że 47-latek jest nietrzeźwy, miał 1,8 promila alkoholu w organizmie. 

Fot. KPP Jasło

Wczoraj z kolei około godziny 22, w Jaśle na skrzyżowaniu ulic 3 Maja i Baczyńskiego motorowerzysta zderzył się z Oplem Corsą. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący oplem 52-letni mężczyzna skręcając z ulicy 3-go Maja na ulicę Baczyńskiego, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z przeciwnego kierunku motorowerzyście. 18-letni kierowca jednośladu z obrażeniami trafił do szpitala. Podczas sprawdzania stanu trzeźwości funkcjonariusze nie mieli zastrzeżeń do kierującego oplem, natomiast poszkodowany w wypadku mężczyzna miał w organizmie 1,6 promila alkoholu.

Postępowania przygotowawcze w obu sprawach prowadzą policjanci z jasielskiej komendy.   

pw

 

 

Liczba odsłon: 3934


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~CoToDa  |  wtorek, 09 października 2018 21:19
łosienastolatek kierujący motorem pijany !!!, a to ci łajdok ?
#2  ~Maja  |  poniedziałek, 08 października 2018 21:43
Brawo motocykliści!
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Pokrzywy w centrum Jasła - Ludzie płacą podatki, a co robi jasielska władza?
19 czerwca 2019
Dorodne pokrzywy pokrywają działkę w centrum Jasła. Rosną w odległości kilkunastu metrów od P..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2019