niedziela, 21 lipca 2019, imieniny: Daniel, Paulina
Artykuły
Pozytywny Hip Hop przejmuje miasto!
10 sierpnia 2018 | Dział: Kultura i przegląd prasy | Region: Miasto Jasło

Już w najbliższą sobotę (11 sierpnia) od godz. 15:00 na jasielskim skateparku (Ogródek Jordanowski) odbędzie się Hip Hop Jam Jasło 2018. W ramach wydarzenia zorganizowane zostaną: warsztaty taneczne, konkurs taneczny dla dzieci, malowanie graffiti przez artystów oraz koncerty. 

Turntable Tactics przy współpracy z Urzędem Miasta oraz Jasielskim Domem Kultury zapraszają mieszkańców Jasła i okolic na Hip Hop Jam Jasło 2018, który odbędzie się na płycie jasielskiego skateparku na terenie Ogródka Jordanowskiego. Impreza rozpocznie się już o godz. 13:00 darmowymi warsztatami tanecznymi breakdance oraz hip hop z zaproszonymi profesjonalnymi tancerzami z Krakowa.

Po warsztatach, o godzinie 15:00 rozpocznie się główna część imprezy – swoje dzieła na rampach zjazdowych zaczną malować zaproszeni grafficiarze, a tancerze będą rozgrzewać swoje ciała, by od godz. 16. rozpoczął się konkurs taneczny dla dzieci w kategorii all styles 1vs1 – czyli kategoria otwarta dla wszystkich styli streetdance w formacie bitew tanecznych jeden na jeden. Co więcej, w przerwach między kolejnymi walkami tanecznymi, swoje umiejętności prezentować będą lokalni (i nie tylko) raperzy. Organizatorzy przewidzieli również strefę gastronomii, gdzie będzie można nabrać sił i schłodzić się zimną lemoniadą.

 

Szczegółowa informacja jest dostępna na: https://web.facebook.com/events/1848240288577112/ .

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

Liczba odsłon: 1017


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Śmiertelny wypadek w Szebniach koło Jasła
20 lipca 2019
Dziś w Szebniach koło Jasła doszło do śmiertelnego wypadku. Około godziny 17:00 na przejeździe kol..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2019