czwartek, 22 listopada 2018, imieniny: Cecylia, Marek
Artykuły
Zmiany organizacji ruchu na drodze Kąty - Myscowa
06 lipca 2018 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

 

Dotyczy: „Przebudowa drogi powiatowej Nr 1907R Kąty – Myscowa – Krempna w km 1+300 – 2+225 w m. Kąty wraz z odbudową obiektów mostowych w km 3+116 i 4+162 w miejscowości Myscowa”

W związku z przesłaną przez wykonawcę robót budowlanych informacją dot. wprowadzenia czasowej organizacji ruchu na drodze powiatowej Nr 1907R Kąty – Myscowa – Krempna, proszę o zamieszczenie przedmiotowej informacji na stronie internetowej Starostwa, a także przekazanie jej do mediów, jak poniżej:

Uprzejmie informujemy, że wykonawca robót związanych z przebudową drogi powiatowej Nr 1907R Kąty – Myscowa – Krempna w km 1+300 – 2+225 w Kątach (przysiółek Zagrody) wraz z odbudową mostów w km 3+116 i 4+162 w Myscowej, z dniem 16.07.2018 r., tj. poniedziałek, wprowadzi czasową zmianę organizacji ruchu na czas trwania robót budowlanych. Roboty na przysiółku Zagrody będą prowadzone odcinkowo przy połówkowym zajęciu jezdni. Utrudnienia będą polegać na zawężeniu odcinka przebudowywanej drogi i wprowadzeniu ruchu wahadłowego. Mosty w km 3+116 i 4+162 zostaną zamknięte, a ruch przekierowany na objazdy, zgodnie z załączonymi schematami.

Rzeka Wisłoka na pograniczy Kątów i Myscowej 

Tymczasowa organizacja ruchu będzie obowiązywać do końca października br.

Za utrudnienia na rozbudowywanej drodze przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Monika Niziołek

Liczba odsłon: 1781


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Większość radnych Rady Powiatu Jasielskiego nie chce, aby wicestarostą był Mateusz Lechwar
21 listopada 2018
Dziś w sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Jaśle odbyła się I Sesja nowo wybranej  Rady..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2018