niedziela, 17 lutego 2019, imieniny: Franciszek, Konstanty
Artykuły
Jasło : UTRUDNIENIA W RUCHU W ZWIĄZKU Z WYŚCIGIEM KOLARSKIM
05 lipca 2018 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

Zawodnicy 29. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego "Solidarności" i Olimpijczyków pojawili się dziś na Podkarpaciu. 1 etap wyścigu ruszył w Sanoku, a zakończy się w Sędziszowie Małopolskim. 2 etap rozpocznie się po południu na Rynku w Strzyżowie z metą w Krośnie. Nad bezpieczeństwem przejazdu kolarzy czuwać będą policjanci ruchu drogowego.

Dziś na podkarpackich drogach rozpoczął się 29. Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Solidarności" i Olimpijczyków. 1 etap wystartował o godz. 10 z Sanoka i biegnie przez Brzozów, Strzyżów, Pstrągową, a zakończy się po godz. 12 w Sędziszowie Małopolskim. 2 etap wyruszy o godz. 17.55 z Rynku w Strzyżowie, jego zakończenie zaplanowano na godz. około 20.30 w Krośnie.

3 etap wyjściu rozpoczyna się jutro - 5 lipca w Jaśle i biegnie przez Sędziszów Małopolski, Kolbuszową, Bojanów z metą w Stalowej Woli.

W czasie trwania wyścigu pojawią się utrudnienia w ruchu. Apelujemy, zarówno do zmotoryzowanych, jak i pieszych uczestników ruchu drogowego o ostrożność, wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy i służb porządkowych.

Apelujemy także, aby podczas oglądania przejazdu peletonu, w sposób właściwy sprawować opiekę nad dziećmi i zwierzętami.

Szczegóły dotyczące  utrudnień znajdziesz na stronach: KPP SanokKPP RopczyceKMP KrosnoKPP JasłoKPP KolbuszowaKPP Stalowa Wola.

Oficjalna strona wyścigu - kliknij.

 

 

 

Liczba odsłon: 1533


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~Puzon  |  czwartek, 05 lipca 2018 17:41
W tym miescie nawet nie potrafia dobrze trasy wyznaczycz zeby zawodnicy nie pomylili trasy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
W Jaśle podzielono pieniądze na sport - Komu, ile i na co ?
16 lutego 2019
21 klubów i stowarzyszeń sportowych otrzymało w tym roku pieniądze z budżetu Miasta Jasła. ..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2019