czwartek, 22 listopada 2018, imieniny: Cecylia, Marek
Artykuły
Jasło : UTRUDNIENIA W RUCHU W ZWIĄZKU Z WYŚCIGIEM KOLARSKIM
05 lipca 2018 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

Zawodnicy 29. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego "Solidarności" i Olimpijczyków pojawili się dziś na Podkarpaciu. 1 etap wyścigu ruszył w Sanoku, a zakończy się w Sędziszowie Małopolskim. 2 etap rozpocznie się po południu na Rynku w Strzyżowie z metą w Krośnie. Nad bezpieczeństwem przejazdu kolarzy czuwać będą policjanci ruchu drogowego.

Dziś na podkarpackich drogach rozpoczął się 29. Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Solidarności" i Olimpijczyków. 1 etap wystartował o godz. 10 z Sanoka i biegnie przez Brzozów, Strzyżów, Pstrągową, a zakończy się po godz. 12 w Sędziszowie Małopolskim. 2 etap wyruszy o godz. 17.55 z Rynku w Strzyżowie, jego zakończenie zaplanowano na godz. około 20.30 w Krośnie.

3 etap wyjściu rozpoczyna się jutro - 5 lipca w Jaśle i biegnie przez Sędziszów Małopolski, Kolbuszową, Bojanów z metą w Stalowej Woli.

W czasie trwania wyścigu pojawią się utrudnienia w ruchu. Apelujemy, zarówno do zmotoryzowanych, jak i pieszych uczestników ruchu drogowego o ostrożność, wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy i służb porządkowych.

Apelujemy także, aby podczas oglądania przejazdu peletonu, w sposób właściwy sprawować opiekę nad dziećmi i zwierzętami.

Szczegóły dotyczące  utrudnień znajdziesz na stronach: KPP SanokKPP RopczyceKMP KrosnoKPP JasłoKPP KolbuszowaKPP Stalowa Wola.

Oficjalna strona wyścigu - kliknij.

 

 

 

Liczba odsłon: 1475


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~Puzon  |  czwartek, 05 lipca 2018 17:41
W tym miescie nawet nie potrafia dobrze trasy wyznaczycz zeby zawodnicy nie pomylili trasy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Większość radnych Rady Powiatu Jasielskiego nie chce, aby wicestarostą był Mateusz Lechwar
21 listopada 2018
Dziś w sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Jaśle odbyła się I Sesja nowo wybranej  Rady..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2018