poniedziałek, 25 marca 2019, imieniny: Gabriel, Marek
Artykuły
Sportowe wakacje na twoim osiedlu
26 czerwca 2018 | Dział: Sport | Region: Miasto Jasło

 

Na poszczególnych jasielskich osiedlach ruszyła kolejna edycja programu „Trener osiedlowy”. Zajęcia prowadzone są cztery razy w tygodniu, po cztery godziny dziennie i trwać będą do 25 sierpnia.

Program adresowany jest do dzieci i młodzieży z terenu Miasta Jasła, a jego celem jest zagospodarowanie ich wolnego czasu w okresie wakacyjnym. Oprócz zajęć sportowych na obiektach sportowych uczestnicy programu będą mogli skorzystać z basenu otwartego lub krytej pływalni, siłowni oraz z parku linowego.

Zajęcia odbywać się będą na osiedlach: Kopernika (przy SP nr 4), Rafineria (ZSM nr 1), Mickiewicza (boisko Orlik przy ul. Szkolnej), Śródmieście (boisko Orlik przy ul. Śniadeckich), Sobniów - Górka Klasztorna (ZSM nr 5 i teren rekreacyjny przy ul. Kwiatowej), Gamrat-Krajowice (obiekty sportowe ZSM nr 2), Hankówka (obiekty sportowe), Ulaszowice-Brzyszczki (ZSM nr 6), Bryły-Kaczorowy (obiekty sportowe) oraz na obiektach MOSIR Jasło.

Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych osiedli znajdują się na osobnych plakatach i ulotkach.

Program realizowany jest w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiazywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.

Serdecznie zapraszamy do zabawy z „Trenerem Osiedlowym”.

Urząd Miasta w Jaśle

 

Liczba odsłon: 777


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~osiedle  |  poniedziałek, 09 lipca 2018 20:47
Najpierw Zarzad osiedla Bryły zrobi porzadek na tym zarosnietym boisku jak to nazywaja i wtedy prowadzic zajecia z trenerem osiedlowym ,wstyd
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Prostota i uważność - święto poezji w Bibliotece
23 marca 2019
  21 marca 2019 r. z okazji Światowego Dnia Poezji Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle przygo..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2019