czwartek, 21 lutego 2019, imieniny: Eleonora, Feliks
Artykuły
Zaprojektuj jasielską maskotkę i wygraj nagrodę pieniężną!
24 czerwca 2018 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

 

Miasto Jasło ogłasza konkurs na autorski, unikatowy projektu maskotki Jasła, promującej miasto. Zwycięski projekt zostanie zaprojektowany w formie zabawki, a jego autor otrzyma nagrodę w wysokości 700 zł.

Konkurs ma charakter otwarty. Uczestnikiem może być osoba fizyczna, w tym także osoba niepełnoletnia za pisemną zgodą przedstawiciela ustawowego lub opiekuna prawnego.

Prace konkursowe mogą być przygotowane ręcznie w formie rysunkowej (format A4) lub w wersji komputerowej – grafika wektorowa lub rastrowa. Należy je dostarczyć do 25 lipca br. do Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Jaśle, ul. Sokoła 8, w godzinach funkcjonowania: od wtorku do soboty w godz. 10 - 17, niedziela 11 - 16.

Autor zwycięskiego projektu maskotki otrzyma nagrodę w wysokości 700 zł. Możliwe jest również przyznanie dwóch wyróżnień, każde w wysokości 200 zł.

Szczegółowe informacje o konkursie, w tym regulamin oraz karta zgłoszeniowa, znajdują się na stronie internetowej Miasta Jasła pod adresem:

https://um.jaslo.pl/pl/zaprojektuj-jasielska-maskotke-i-wygraj-nagrode-pieniezna/

Informacje można uzyskać również w Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Jaśle.

 

Zapraszamy do udziału!

 

Urząd Miasta w Jaśle

Liczba odsłon: 749


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2019