piątek, 20 lipca 2018, imieniny: Czesław, Hieronim
Artykuły
Komunikat Zarządu Klubu Czarnych 1910 Jasło
15 czerwca 2018 | Dział: Sport | Region: Miasto Jasło

W dniu wczorajszym 14.06, miało miejsce spotkanie Zarządu Klubu z przedstawicielami Trenerów oraz Kibiców. Po rozmowach dotyczących kończącego się sezonu zarówno wśród seniorów jak i grup młodzieżowych, zaprezentowano wspólnie wypracowane stanowisko (Trenerów oraz Kibiców) dotyczące funkcjonowania drużyny Seniorów w sezonie 2018/19.

Zarząd Klubu po wysłuchaniu wszystkich stron, przychylnie i ze zrozumieniem odniósł się do proponowanych rozwiązań. Przedstawiciel Zarządu klubu przedstawił zebranym sylwetkę kandydata na stanowisko trenera I drużyny , sparingpartnerów w okresie przygotowawczym oraz nazwiska zawodników, jacy pozostają w kręgu zainteresowań Naszego klubu w kontekście gry w Czarnych w nadchodzącym sezonie.

Po spotkaniu, przedstawiciel Kibiców przekazał na rzecz Klubu cały dochód z tzw. „dnia meczowego”, tj. kwotę 4500 złotych przeznaczoną na budowę nowego zespołu.

 

Czarni Jasło

 

 

Liczba odsłon: 613


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Ostrzeżenie o burzach
19 lipca 2018
  Jasło, dnia 19.07.2018 r. MIEJSKIE CENTRUM ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO w Jaśle   Bi..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2018