niedziela, 20 stycznia 2019, imieniny: Dobiegniew, Fabian
Artykuły
Debata w Nowym Żmigrodzie
13 marca 2018 | Dział: Na sygnale | Region: Miasto Jasło

Podkarpacka Policja realizując zadania mające na celu zwiększenie efektywności działań na rzecz wzmocnienia współpracy ze społeczeństwem, podejmuje inicjatywy polegające m.in. na organizacji debat społecznych, których celem jest zacieśnienie współpracy ze społecznością lokalną.

Komenda Powiatowa Policji w Jaśle wraz z Wójtem Gminy Nowy Żmigród w bieżącym roku jest organizatorem debaty społecznej pn. „Bezpieczeństwo Seniorów w gminie Nowy Żmigród”.

Celem debaty jest zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań uczestników spotkania, zachęcanie mieszkańców do wspólnego zarządzania bezpieczeństwem na danym terenie poprzez chociażby wykorzystywanie interaktywnego narzędzia, jakim jest Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Tematem przewodnim jest bezpieczeństwo seniorów, którzy narażeni są na różnego rodzaju niebezpieczeństwa związane m.in. z działalnością oszustów i włamywaczy czy bezpieczeństwem w ruchu drogowym. Podczas debaty omówione zostaną zagadnienia, postulaty i wnioski zgłaszane w trakcie dyskusji przez jej uczestników.

Debata pt. „Bezpieczeństwo Seniorów w gminie Nowy Żmigród” odbędzie się w dniu 20 marca 2018 roku o godz. 12.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Nowym Żmigrodzie przy ul. Mickiewicza 4.

Ewelina Paluch 

UG N.Żmigród 

 

 

Liczba odsłon: 953


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Modlitwa ekumeniczna u księdza Józefa Obłoja w Desznicy
19 stycznia 2019
W związku z trwającym Tygodniem Modlitw o Jedność Chrześcijan,  w sobotę 26 stycznia 2019 roku ..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2019