poniedziałek, 17 grudnia 2018, imieniny: Florian, Jolanta
Artykuły
Droga Krzyżowa w Foluszu - Zapowiedź
12 marca 2018 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

Dyrekcja oraz mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Foluszu  zapraszają wszystkich do udziału w corocznym Misterium Męki Pańskiej,  które odbędzie się w dniu 23 marca 2018 roku.  

Zdj.arch.

Droga Krzyżowa rozpocznie się o godz. 10:30 na placu przed budynkiem Domu Pomocy Społecznej w Foluszu. Następnie wierni wraz z niosącym krzyż, oraz księdzem Biskupem, rozważając poszczególne stacje, przejdą wyznaczoną trasą do Kościoła Parafialnego p.w. Najświętszego Serca Jezusowego w Foluszu.  

Zdj.arch.

Stacje Drogi Krzyżowej będą inscenizowane przez mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Foluszu.

Śpiew z oprawą muzyczną wykonają uczniowie Publicznego Gimnazjum w Cieklinie, a rozważania poprowadzą delegacje z zaproszonych placówek z województwa podkarpackiego i małopolskiego.

 DPS Folusz

 

 

 

Liczba odsłon: 1392


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~pik  |  wtorek, 13 marca 2018 13:55
Tu Mlicki nie rządzi DPS- em tylko dyrektor i myślę że tylko do niego kierować pretensje o czas i to że odbywa się w godzinach pracy w DPS- ie.
#2  ~vip-ek  |  wtorek, 13 marca 2018 13:02
głupszego wytłumaczenia dawno nie czytałem!utrudniony dojazd?a w weekendy podopieczni czym są zajęci?mają wolne?chcecie to zrobić w godzinach pracy żeby nie zarwać wolnego weekendu :[
#3  ~mieszkaniec  |  wtorek, 13 marca 2018 11:01
Ideą Drogi Krzyżowej w DPS Folusz jest przede wszystkim integracja mieszkańców. Uczestnikami są mieszkańcy Domów Pomocy z województwa podkarpackiego i nie tylko. Niektóre z tych domów oddalone są o ponad sto kilometrów co bardzo utrudniało by dojazd w godzinach popołudniowych. Jeżeli ktoś z okolicznych miejscowości chciałby uczestniczyć to serdecznie zapraszamy ale Droga ta jest skierowana przede wszystkim do mieszkańców Domów i to z myślą o nich ustalana jest godzina rozpoczęcia.

#4  ~vip-ek  |  poniedziałek, 12 marca 2018 16:33
i znowu to samo!znowu w piątek rano gdy większość ludzi pracuje a dzieci i młodzież w szkołach.
czy nie przyszło komuś do głowy żeby to się odbyło przynajmniej w sobotę,że o niedzieli nie wspomne?
ja rozumiem że wszyscy zainteresowani wolą żeby to się odbyło w godzinach ich pracy w DPS-ie ale wydaję mi się ze fajnie by było żeby trud jaki włożyli mieszkańcy tego domu został doceniony przez szersze grono mieszkańców powiatu a nie tylko przez zaproszonych gości.
panie Mlicki rusz pan głową jak masz pan aspiracje wójtem zostać ;P
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Wypadek drogowy na ulicy 17 Stycznia w Jaśle - Zderzyły się cztery samochody, 3 osoby w jasielskim szpitalu
17 grudnia 2018
 Dziś tuż po godzinie 9-tej na ulicy 17 Stycznia w Jaśle doszło do wypadku drogowego z udziałem..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2018