czwartek, 21 lutego 2019, imieniny: Eleonora, Feliks
Artykuły
Spotkanie w sprawie realizacji drogi 992 w Jaśle
09 lutego 2018 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło
W dniu 7 lutego 2018 roku w Starostwie Powiatowym w Jaśle odbyło się spotkanie w ramach projektu transgranicznego pn. „Poprawa połączeń komunikacyjnych powiatu jasielskiego, bardejowskiego i świdnickiego z korytarzami TEN-T”.

Stronę Słowacka reprezentował Peter Kociško, Dyrektor Administracji i Utrzymania Dróg w Preszowie (SUC PSK), natomiast w imieniu Województwa Podkarpackiego swoje stanowisko przedstawił Piotr Miąso, Dyrektor Podkarpackiego Zarządu  Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie.

W spotkaniu uczestniczyli Członkowie Zarządu Powiatu w Jaśle na czele z Adamem Pawlusiem, Starostą Jasielskim oraz Ryszard Pabian, Burmistrz Miasta Jasła, którzy uczestniczą we współfinansowaniu tego zadania wspólnie z województwem. 

Podczas spotkania omówiono sprawę budowy nowego odcinka drogi 992 od ronda na ulicy Wojska Polskiego do ronda na ulicy Floriańskiej.

Strony spotkania zadeklarowały jak najszybsze podpisanie umowy o dofinansowanie tego zadania i przystąpienie do jego realizacji.

Wniosek na realizację tej inwestycji obecnie znajduje się na liście rezerwowej, ale jest szansa na wcześniejsze wykonanie tego zadania. 

KP

 

 

Liczba odsłon: 2314


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~dragoness  |  sobota, 10 lutego 2018 06:48
Biedne dziecko. Taka ja "była", jak ty "mądra". Nie było żadnego procesu, co nie znaczy, że pan starosta nie próbował :D Zawsze piszę "pan , bo tak mnie wychowano, w przeciwieństwie do trolli, które dziwnie ucichły. Uważaj, bo i ciebie uciszą. A współpraca to dobra wola burmistrza, który potrafi się wznieść ponad animozje.
#2  ~Mała  |  piątek, 09 lutego 2018 19:21
A kim jest była "nauczycielka" dragoness ? Zbanowana na innych portalach. Przegrany proces pomógł i nauczycielka pisze już Pan do Starosty.
#3  ~kokosyka  |  piątek, 09 lutego 2018 19:05
Wspolpraca to jest miedzy Krosnem a Slowacja.W jasle nigdz nie bylo i nie bedzie.Slowacy pryzjechali to dostali mandaty.Pojechali wiec do krosna,chwala im za to.
#4  ~kom  |  piątek, 09 lutego 2018 16:27
Oby dalej taka współpraca między powiatem a miastem
a powstanie wiele nowych dróg i mostów. Tak trzymać.
#5  ~dragoness  |  piątek, 09 lutego 2018 10:18
Guzik prawda, a nie współpraca. Pan starosta to BMW posła Rzońcy i senatorzyny Zającowej, burmistrz wprost przeciwnie.
#6  ~wwidz  |  piątek, 09 lutego 2018 09:35
Dobra robota i współpraca starosty Pawlusia i burmistrza Pabiana - Tak trzymać!!!!!!!!!!!!!!
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
1 marca - Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
21 lutego 2019
  1 marca, po raz dziewiąty, obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. To święto ..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2019