poniedziałek, 21 stycznia 2019, imieniny: Agnieszka, Jarosław
Artykuły
Popołudnie piękna w JDK
26 stycznia 2018 | Dział: Kultura i przegląd prasy | Region: Miasto Jasło

 

Ekologia, czystość, jakość i etyka wytwarzania – to elementy, które cechują jakość danego produktu kosmetycznego, na co zwracał uwagę gość 87. Studni Kulturalnej Jasielskiego Domu Kultury – Agnieszka Penar, certyfikowany trener kosmetyczny. Spotkanie odbyło się w czwartek, 25 stycznia br.

Wiarygodni producenci kosmetyków powinni na bieżąco badać swoje produkty pod względem ich skuteczności i braku działań ubocznych, w tym między innymi wywoływania reakcji alergicznych.

- Dobre firmy kosmetyczne mają własne laboratoria, w których bada się skład produktów. Bardzo ważne są testy kliniczne, są one bardzo drogie i na palcach jednej ręki można wymienić firmy regularnie je przeprowadzające. Jeżeli firma podaje, że skuteczność danego produktu po tych testach jest taka, a nie inna, to musi taka być – podkreśla gość studni.

Przybyli mogli zapoznać się z najnowszymi trendami w makijażu na sezon Wiosna – Lato 2018, w tym tuszem wodoodpornym, a równocześnie zmywalnym wodą. Preparaty do demakijażu i makijażu przetestowała na sobie modelka - ochotniczka.

- Codzienna pielęgnacja powinna być bardzo ważna, dlatego należy dbać o siebie i używać bezpiecznych preparatów. Zdrowie jest najważniejsze – mówiła Agnieszka Penar. Ważny jest także prawidłowo wykonany demakijaż oraz właściwy dobór kosmetyków do rodzaju cery.

 

pch 

Liczba odsłon: 870


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Budżet gminy Nowy Żmigród na 2019 rok przyjęty jednogłośnie
21 stycznia 2019
  Radni przyjęli budżet Gminy Nowy Żmigród na 2019 r. Dochody gminy na 2019 r. szacuje ..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2019