poniedziałek, 21 stycznia 2019, imieniny: Agnieszka, Jarosław
Artykuły
Wielki talent z Jasła - Czy Roksana Węgiel zajdzie dalej niż Michał Szpak i Mateusz Mijal ?
29 stycznia 2018 | Dział: Kultura i przegląd prasy | Region: Miasto Jasło

Poniżej publikujemy wywiad z Roksaną Węgiel z Jasła, która wystąpiła w programie „The Voice Kids” .

Roksana Węgiel 

Jak długo śpiewasz?

 Śpiewam od 8 roku życia.  Miałam niecałe 9 lat, kiedy udałam się do Jasielskiego Domu Kultury na indywidualne zajęcia wokalne. Trafiłam wtedy pod skrzydła Pani Ewy Grzebień. 

 

Roksana Węgiel 

Co Cię skłoniło, by wziąć udział w programie „The Voice Kids”?

Zawsze chciałam spróbować swoich sił w tego typu programie, więc kiedy dowiedziałam się o pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids” nie zastanawiałam się długo. Sama możliwość zaprezentowania się przed Trenerami i usłyszenia od nich cennych wskazówek dotyczących mojego wykonania, to już był wielki sukces i spełnienie najskrytszych marzeń. 

Czy często bierzesz udział w konkursach i festiwalach piosenki?

Tak, dość często brałam udział w różnego typu festiwalach. 

Czemu zdecydowałaś się dołączyć do drużyny Edyty Górniak?

Zdecydowałam się dołączyć do drużyny Edyty ponieważ uważam że ma piękny głos, jestem pod wrażeniem jej talentu no i przede wszystkim ma największe doświadczenie sceniczne.  Tomson, Baron oraz Dawid również są wspaniali i mega pozytywni, uwielbiam też ich twórczość, ale w tym przypadku przeważyło doświadczenie. 

Co dał Tobie udział w programie, co najlepiej z niego wspominasz?

Na pewno odwrócenie się 3 foteli  na „Przesłuchaniach w Ciemno” i kiedy Dawid „zemdlał”? Nigdy nie zapomnę tego uczucia. To była dla mnie ogromna radość i trochę może niedowierzanie, że to jednak prawda. Udział w tym programie to coś najpiękniejszego, co mi się w życiu przytrafiło. Przede wszystkim poznałam wspaniałych ludzi, z produkcji i z telewizji. Na planie nawiązałam nowe przyjaźnie, cieszę się, że mam tylu nowych rozśpiewanych znajomych. To były najmilsze rzeczy, już nie wspominając o tym, że miałam możliwość bliżej poznać Edytę Górniak na warsztatach wokalnych. Być tak blisko i pracować z taką gwiazdą to zaszczyt. Poza tym praca z najlepszymi muzykami na próbach i spotykanie Tomsona i Barona oraz Dawida -  BEZCENNE.

Jak rozwijasz swoje zdolności wokalne i gdzie widzisz się za kilkanaście lat?

Chętnie biorę udział w różnego typu warsztatach wokalnych. Regularnie uczęszczam również na indywidualne zajęcia do jasielskiego Dom Kultury, ale też bardzo dużo ćwiczę sama w domu. Za kilkanaście lat widzę się na wielkich scenach? 

Co jest Twoją pasją poza śpiewaniem?

Zanim zajęłam się śpiewem miałam wiele pasji. Od małego pchałam się na scenę, ale nigdy nawet nie pomyślałam o śpiewaniu, jak o poważnym zajęciu. Najpierw była akrobatyka, taniec towarzyski, judo i hip-hop, lubię też pływać i ogólnie lubię ruch. Jednak już prawie od pięciu lat zmierzam w kierunku śpiewania, przynosi mi to najwięcej radości, dlatego z tym wiążę swoją przyszłość.

Maria Stefańska 

Liczba odsłon: 2757


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~Zumi  |  środa, 31 stycznia 2018 07:52
Mamy jeszcze Ralpha Kamieńskiego poza tymi dwoma wymienionymi na początku, zapominanie o nim to mocna wtopa dziennikarska. Teraz już ma trasę koncertową z Nosowską. A to już COŚ! Więc powodzenia dla Mijala, Szpaka, Kamińskiego i tej młodej fajnej dziewczyny!
#2  ~my  |  poniedziałek, 29 stycznia 2018 11:56
oby Love
powodzenia Tak
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Budżet gminy Nowy Żmigród na 2019 rok przyjęty jednogłośnie
21 stycznia 2019
  Radni przyjęli budżet Gminy Nowy Żmigród na 2019 r. Dochody gminy na 2019 r. szacuje ..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2019