czwartek, 21 lutego 2019, imieniny: Eleonora, Feliks
Artykuły
Dyskoteka Międzypokoleniowa w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle
22 stycznia 2018 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

Dyskoteka Międzypokoleniowa została zorganizowana po raz pierwszy w 2014 r. Od tego czasu  impreza na  stałe zagościła w kalendarium  wydarzeń Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle. Co roku bierze w niej udział kilkadziesiąt osób, wnuczków wraz z Babciami i Dziadkami.  Dyskoteka jest okazją do radosnej wspólnej zabawy międzypokoleniowej.

Podczas tegorocznej imprezy, która odbyła się 21 grudnia seniorzy obejrzeli krótki program artystyczny w wykonaniu wychowanków z sekcji Akademii Malucha oraz wzięli udział wraz z wnuczkami w zabawach integracyjnych m.in. tradycyjnym „pociągu”, „kaczuchach”  oraz w wielu innych. Odbył się także quiz, podczas którego dziadkowie mieli za zadanie rozpoznać swojego wnuczka. 

Dzieci odpowiadały na zadane im pytania. Nie był to jednak prosty konkurs, ponieważ głosy wnuczków został zmienione przez modulator głosu. Następnym punktem programu było przygotowanie przez dzieci przypinek dla swoich babć i dziadków.  W tym czasie seniorzy wysłuchali wykładu na temat dobroczynności ziół przygotowanego przez Izabelę Lorenc, właścicielkę sklepu zielarskiego „Dobre z natury” w Skołyszynie.

Na zakończenie wspólnej zabawy dla gości zagrała Orkiestra Młodzieżowego Domu Kultury.

Pragniemy podziękować wszystkim dzieciom oraz babciom i dziadkom za liczne przybycie. Mamy nadzieję, że zobaczymy się również w takim gronie w przyszłym roku.

 

MDK w Jaśle

Liczba odsłon: 1061


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
1 marca - Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
21 lutego 2019
  1 marca, po raz dziewiąty, obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. To święto ..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2019