sobota, 20 stycznia 2018, imieniny: Dobiegniew, Fabian
Artykuły
ODPOWIE ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW
05 stycznia 2018 | Dział: Na sygnale | Region: Miasto Jasło

POLICJANCI WYDZIAŁU KRYMINALNEGO JASIELSKIEJ KOMENDY ZATRZYMALI 23-LATKA. PODCZAS PRZESZUKANIA JEGO DOMU, FUNKCJONARIUSZE ZABEZPIECZYLI SUSZ ROŚLINNY I BIAŁY PROSZEK. MĘŻCZYZNA TRAFIŁ DO POLICYJNEGO ARESZTU.

W środę policjanci wydziału kryminalnego z jasielskiej komendy, zajmujący się ujawnianiem osób posiadających, handlujących lub wytwarzających narkotyki,uzyskali informację o 23-letnim mężczyźnie, który w domu może posiadać zakazane środki. Policyjne ustalenia potwierdziły się. Podczas przeszukania domu policjanci znaleźli susz roślinny, a także biały proszek. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. 

Zabezpieczone substancje poddano badaniu na testerach narkotykowych. Okazało się, że jest to amfetamina i marihuana. Łącznie policjanci zabezpieczyli blisko 65 gramów marihuany i niewielką ilość amfetaminy.

23-latek został już przesłuchany. Przyznał się do zarzutu posiadania narkotyków. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.           

 

jg

 

 

Liczba odsłon: 466


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Czy woda ze źródełka w Świerchowej ma cudowne i lecznicze właściwości?
19 stycznia 2018
Do dzisiaj panuje wiara i przekonanie w lecznicze właściwości i niezwykłą moc wody z cudownych źr&oa..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2018
realizacja: indemi.pl