wtorek, 23 października 2018, imieniny: Filip, Halka
Artykuły
Warsztaty z robotyki w Świetlicy PROMYKI
30 października 2017 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

W miesiącu październiku 2017 roku w Placówce Wsparcia Dziennego Świetlica PROMYKI w Jaśle odbyły się warsztaty z robotyki pod tytułem „20 klocków kreatywnych” oraz „Warsztaty z robotami”. Zajęcia te prowadzone były metodą zabawową i cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem wśród wychowanków naszej placówki.

Podczas warsztatów „20 klocków kreatywnych” dzieci za pomocą klocków miały możliwość rozwiązać liczne zagadki logiczne. Natomiast podczas „Warsztatów z robotami” wychowankowie uczyli się jak zaprogramować robota i umiejętnie nim pokierować.

Warsztaty z robotyki, zaspokajają naturalną ciekawość dzieci, a także w odpowiedni sposób pobudzają ich kreatywność. Zawierają one elementy z wielu dziedzin nauki, np. matematyki, fizyki, chemii, a nawet z geografii, czy historii. Dzięki takim zajęciom dzieci uczą się współpracy w grupie, logicznego myślenia, a także rozwiązywania problemów. Jednak przede wszystkim zajęcia były dla naszych wychowanków ogromnie pasjonujące.

Mamy nadzieję, że warsztaty zaszczepiły w naszych wychowankach ciekawość i chęć pogłębiania wiedzy na temat robotyki. Kto wie … może wśród naszych wychowanków są przyszli inżynierowie …

Placówka Wsparcia Dziennego Świetlica PROMYKI Jasło,

PKPS Jasło

 

Liczba odsłon: 688


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~Ona :)  |  poniedziałek, 30 października 2017 20:41
Bardzo ciekawe zajęcia :) Widać,że buźki uśmiechnięte ;) Tak trzymać ! :)
#2  ~ja  |  poniedziałek, 30 października 2017 13:21
:) było suuuper
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
PIS zwyciężył do Rady Powiatu w Jaśle
22 października 2018
Rozkład sił w Radzie Powiatu w Jaśle: Prawo i Sprawiedliwość – 13 mandatów, Porozumieni..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2018