środa, 20 czerwca 2018, imieniny: Bogumił, Bożena
Artykuły
Czy były zastępca burmistrza Miasta Jasła stanie przed sądem
12 lutego 2017 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

Na jakim etapie jest prowadzone śledztwo w sprawie nielegalnego posiadania amunicji i elementów broni przez jednego z byłych zastępców burmistrza Miasta Jasła?  O to zapytaliśmy Prokuraturę Rejonową w Jaśle. 

Karzimierz Łaba - Prokurator Rejonowy w Jaśle

Co o prowadzonym śledztwie mówi Prokurator Rejonowy w Jaśle

- Informuję, że śledztwo w sprawie posiadania amunicji oraz elementów broni palnej, tj. o czyn z art. 263§2kk, pozostaje zawieszone. Oczekuje na opinię Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.Przewidywany termin wykonania: koniec lutego lub początek marca 2017r.Po wpłynięciu opinii, śledztwo zostanie podjęte - poinformował nas Prokurator Rejonowy w Jaśle Kazimierz Łaba.

Przypominamy, że w  kwietniu 2016 roku patrol rozminowania  21 Brygady Strzelców Podhalańskich został wezwany na interwencję do jednej z miejscowości położonej w powiecie jasielskim. Saperzy dokonali oględzin znalezionych niebezpiecznych przedmiotów w postaci skorup granatów ręcznych - bez materiału wybuchowego i czynnych zapalników  oraz amunicję strzelecką do różnej broni.  Znalezione przedmioty zostały przekazane Policji celem prowadzenia dalszych czynności.

Do sprawy wrócimy.

Stanisław Grzywacz 

Liczba odsłon: 3741


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Europejski Rok Dziedzictwa Kulturowego w JDK
20 czerwca 2018
    Jasi elski Dom Kultury zaprasza na wystawę malarstwa pt. „Europejski Rok Dziedz..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2018