poniedziałek, 25 maja 2020, imieniny: Grzegorz, Maria Magdalena
Artykuły
W Warzycach wyremontowana droga już służy mieszkańcom
20 maja 2020 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

Mieszkańcy Warzyc korzystają już z wyremontowanej drogi gminnej nr 113344R Jasło-Warzyce. Roboty związane z przebudową pierwszego odcinka drogi w kilometrach 0+000 – 0+446 zostały już zakończone. Ostatnim akcentem będzie położenie asfaltowej nawierzchni. Realizacja zadania planowana była do połowy września br. Drogowcy jednak kończą rzeczywiste prace i w najbliższych dniach odcinek zostanie przekazany do użytkowania. 

Przebudowa drogi prowadzona jest przez gminę Jasło w ramach Funduszu Dróg Samorządowych. 

- Modernizacja dróg gminnych to jeden z naszych priorytetów. Już teraz m.in. mieszkańcy Warzyc mogą faktycznie korzystać z pierwszego odcinka unowocześnionej drogi. Zbudowany został chodnik dla pieszych o szerokości 1,5 m, a odbudowana  jezdnia poszerzona została do 5 m. Poprawiono odwodnienie poprzez ułożenie rur i koryt betonowych – mówi wójt Gminy Jasło Wojciech Piękoś.

Wojciech Piękoś - wójt Gminy Jasło 

Wartość zadania to kwota ponad 647 tys. zł.

Obecnie trwają prace przy przebudowie dalszego odcinka drogi gminnej. Remont obejmuje blisko 1 km, a zakończy się w rejonie Szkoły Podstawowej w Warzycach. 

Gmina Jasło 

Liczba odsłon: 1442


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~Delfin  |  czwartek, 21 maja 2020 23:14
Jak to będzie z tym Bezprawnym przekazaniem list wyborców. Zawiadomienia do prokuratury składa Watchdog Polska. Według jej danych Wójtowie gmin Tarnowiec, Brzyska, Krempna Bezprawnie przekazali dane wyborców. Ciekawe co z Wójtem Piękosiem, kłamał, że przekazał, czy jeszcze nie udzielił informacji publicznej. Panie redaktorze "dobra robota" przed Panem
#2  ~Glen  |  środa, 20 maja 2020 19:30
Brawo, tak trzymać :) :) :) :) :) :)
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Desznica - Widok z lotu ptaka
24 maja 2020
Desznica - wieś położona w dolinie potoku Ryj, w otulinie Magurskiego Parku Narodowego. Przylega do ..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2020