czwartek, 20 lutego 2020, imieniny: Eustachy, Leon
Artykuły
W Jaśle budowany jest Pomnik Żołnierzy Niezłomnych - Wspomóż finansowo to dzieło
06 września 2019 | Dział: Na sygnale | Region: Miasto Jasło

W Jaśle budowany  jest Pomnik Żołnierzy Niezłomnych. Na dzień 27 września  2019 roku planowanane jest odsłonięcie pomnika. Na wykonanie odlewu potrzebna jest kwota 30 000 złotych. 

Poniżej publikujemy apel inicjatorów budowy pomnika o wsparcie finansowe.  

 

Stanisław Grzywacz 

Liczba odsłon: 1879


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~bv  |  sobota, 21 września 2019 21:07
Jolanto tak niewiele wiesz o ludziach których UB prześladowało za to że byli w AK że walczyli z komuną tak niewiele wiesz o zamęczonych w rzeszowskim i sanockim więzieniu i NIC nie wiesz jak traktowano rodziny "bandytów" w wolnej ponoć Polsce ...Przykre że dopiero po tylu latach powstaje skromny pomnik ...
#2  ~Pol  |  czwartek, 12 września 2019 08:22
To prawda trzeba sięgnąć po literaturę i świadków żeby dowiedzieć się jak mordowali bez bronnych ludzi. Wstyd.
#3  ~wyborca  |  poniedziałek, 09 września 2019 08:44
Jak se chca budować, niech se zaplacą!!!
#4  ~Lux veritatis II  |  niedziela, 08 września 2019 15:21
Cyt. " …, Bo któż z was, chcąc zbudować wieżę, nie usiądzie wpierw i nie oblicza wydatków, czy ma na wykończenie? Inaczej, gdyby położył fundament, a nie zdołałby wykończyć, wszyscy, patrząc na to, zaczęliby drwić z niego: „Ten człowiek zaczął budować, a nie zdołał wykończyć”. Ewangelia (Łk 14, 25-33)
#5  ~chętnie dam  |  sobota, 07 września 2019 18:45
proszę o informację ile dał ze swoich prywatnych pieniędzy pan Pawluś który zarabia ponad 10 tys zł/m-c, ile pan Pers, który zarabia ponad 25 tys. zł na m-c, ile dał pan Snoch, tez zarabiające olbrzymie pieniądze. Ja zarabiam 2,5 tys. na rękę. Obiecuję wpłacić prpoporcjonalnie do zarobków, tylko chcę wiedzieć ile oni dali.Obiecuję, że dam.
#6  ~Lux veritatis  |  sobota, 07 września 2019 17:26
Pomniki należy budować, ale taki prezes powinien mieć na to piniondze przed rozpoczęciem dzieła a nie prościć, dajcie bo ja chce. Ja nie dam , inni jak chcom(ą) niech dajom ich wola. Felix finis.
#7  ~jaśko  |  sobota, 07 września 2019 17:08
Kto ci Jolka takich bzdu naopowiadał?
Ciągle jeszcze wierzysz w propagandę Moskwy?
#8  ~Jolanta  |  piątek, 06 września 2019 19:55
Jak można budować pomniki ludziom,którzy dokonywali mordów na niewinnych ludziach.Taki Łupaszko i inni jego pokroju "wojownicy". Mordowali niewinnych ludzi nieraz całe wsie łącznie z kobietami,starcami i dziećmi.To bedzie raczej pomnik wstydu dla Jasła.
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Zderzenie dwóch samochodów na ulicy Jana z Dukli w Jaśle
19 lutego 2020
Dziś około godziny 12-tej doszło do zdarzenia drogowego na ulicy Jana z Dukli. Na miejsce zdarz..