czwartek, 16 sierpnia 2018, imieniny: Ambroży, Roch
Artykuły
VI Mistrzostwa Gminy Nowy Żmigród w Darta
05 lutego 2018 | Dział: Sport | Region: Miasto Jasło

W niedzielę 4 lutego podczas ferii zimowych odbył się turniej o Mistrzostwo Gminy Nowy Żmigród w Darta. Po raz szósty rozegrany został w Sali GOK. Organizatorem jak co roku był Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Żmigrodzie.

W mistrzostwach udział mógł wziąć każdy chętny, który przybył na zawody i wyraził chęć uczestnictwa w nich. Do rywalizacji przystąpiło 12 zawodników. Zgodnie z regulaminem zawodnicy mieli do wykonania trzy serie po sześć rzutów.

Z pośród startujących wyłoniono czterech finalistów z najlepszymi wynikami: Mariusz Ćwiek - 389, Przemysław Lentner - 317, Marcin Kopyta - 309, Artur Czupa - 277. Ci zawodnicy zakwalifikowali się do finału zawodów w którym stoczyli zacięty pojedynek. Po wykonaniu ponownie trzech serii po sześć rzutów najlepszy okazał się Mariusz Ćwiek zdobywając w finale 262 punkty. Drugie miejsce zajął Artur Czupa z dorobkiem 251 punktów na trzecim miejscu uplasował się Przemysław Lentner 247 punktów. Czwarte miejsce zdobył Marcin Kopyta z wynikiem 245 punktów.

Zwycięscy otrzymali z rąk dyrektora GOK Jerzego Dębca puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

 

 

GOK 

Liczba odsłon: 698


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
W Jaśle powstał plac zabaw dla psów
16 sierpnia 2018
  24 ary zajmuje utworzony na obrzeżach Jasła, przy ul. Konopnickiej w pobliżu Jasiołki wybieg..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2018