poniedziałek, 21 stycznia 2019, imieniny: Agnieszka, Jarosław
Artykuły
VI Mistrzostwa Gminy Nowy Żmigród w Darta
05 lutego 2018 | Dział: Sport | Region: Miasto Jasło

W niedzielę 4 lutego podczas ferii zimowych odbył się turniej o Mistrzostwo Gminy Nowy Żmigród w Darta. Po raz szósty rozegrany został w Sali GOK. Organizatorem jak co roku był Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Żmigrodzie.

W mistrzostwach udział mógł wziąć każdy chętny, który przybył na zawody i wyraził chęć uczestnictwa w nich. Do rywalizacji przystąpiło 12 zawodników. Zgodnie z regulaminem zawodnicy mieli do wykonania trzy serie po sześć rzutów.

Z pośród startujących wyłoniono czterech finalistów z najlepszymi wynikami: Mariusz Ćwiek - 389, Przemysław Lentner - 317, Marcin Kopyta - 309, Artur Czupa - 277. Ci zawodnicy zakwalifikowali się do finału zawodów w którym stoczyli zacięty pojedynek. Po wykonaniu ponownie trzech serii po sześć rzutów najlepszy okazał się Mariusz Ćwiek zdobywając w finale 262 punkty. Drugie miejsce zajął Artur Czupa z dorobkiem 251 punktów na trzecim miejscu uplasował się Przemysław Lentner 247 punktów. Czwarte miejsce zdobył Marcin Kopyta z wynikiem 245 punktów.

Zwycięscy otrzymali z rąk dyrektora GOK Jerzego Dębca puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

 

 

GOK 

Liczba odsłon: 815


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Budżet gminy Nowy Żmigród na 2019 rok przyjęty jednogłośnie
21 stycznia 2019
  Radni przyjęli budżet Gminy Nowy Żmigród na 2019 r. Dochody gminy na 2019 r. szacuje ..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2019