czwartek, 21 listopada 2019, imieniny: Albert, Janusz
Artykuły
Veni, vidi, vici - Czarni Jasło
04 listopada 2019 | Dział: Sport | Region: Miasto Jasło

Dobra passa trwa,Wygrywamy łatwo ciężko zapowiadający się mecz w Przysietnicy i to 6:0 (3:0).Do przerwy było już praktycznie po meczu 3:0 po dwóch bramkach Wojtka Muni i jednej Bartka Szopy .Po przerwie na chwile oddajemy inicjatywę miejscowym (ale tylko na chwilkę ) i następnie swój “koncert” kończą bramkami Wojtek i Bartek a na koniec rywali dobija Maciek Sowa.W sobotę gramy mecz o Mistrza Jesieni z drużyna z Arłamowa więc nie ma innej opcji jak kolejne przekonujące zwycięstwo!

Zapraszamy wszystkich kibiców na ten bardzo ważny mecz w perspektywie nadchodzącej rundy wiosennej.

Ps. Wczoraj Wojtek Munia KING ‼‼‼Sektor HUTA Czarni Jasło Wielkie Dzięki za DOPING i Liczymy na WAS w SOBOTĘ NA ŚNIADECKICH 15 ‼‼

Bramki: 3′ Wojtek Munia 25′ Bartek Szopa  37′ Wojtek Munia 71′ Bartek Szopa 83′ Wojtek Munia  90’+2 Maciek Sowa

Skład: Damian Niemczyński – Wojciech Dziedzic , Wojciech Myśliwiec, Krzysztof Szydło, Artur Wójtowicz, Łukasz Urban, Bartosz Szopa, Maciej Sowa, Paweł Setlak, Wojciech Munia, Dariusz Bałut – Patryk Szostak, Kacper Szura, Tomasz Pałucki, Jakub Frączek.