poniedziałek, 13 lipca 2020, imieniny: Ernest, Eugeniusz
Artykuły
Ultramaraton Magurski zaprasza do Krempnej
03 sierpnia 2019 | Dział: Sport | Region: Miasto Jasło

 

Fundacja „Z Górki” oraz Gmina Krempna zapraszają w dniach 16 i 17 sierpnia do Krempnej, gdzie po raz piąty zawitają biegacze i ich rodziny z Polski i zza granicy. Biegowe święto, którego Partnerem w tym roku zostało Województwo Podkarpackie zgromadzi wszystkich chętnych do spędzenia sierpniowego weekendu w pięknych terenach Magurskiego Parku Narodowego. Biegacze będa mogli rywalizować na czterech dystansach: w sobotę na trasach 22, 63 i 102km zaś już w piątek odbędzie się, dostępny nawet dla początkujących “truchtaczy”, 12km “Bieg na Wysokie” (Wysokie to zapewniający przepiękną panoramę punkt widokowy, położony 6km od Biura Zawodów zlokalizowanego na terenie Zespołu Szkół w Krempnej).

Nie zabraknie też zajęć dla niebiegających. Na nich czekać będzie Strefa Kibica. Będzie tu można skorzystać z masażu, kupić sportowe gadżety, spróbować regionalnych przysmaków lub napić się piwa Jurajskiego, a dzieci będą mogły wziąć udział w grach i zabawach pod okiem animatorek. Zachęcamy również do kibicowania zawodnikom, odwiedzając przy okazji łemkowskie zabytki w Bartnem, cerkiew w Chyrowej lub podziwiając widoki na Wysokiem.

Jednak warto wziąć udział choć w najkrótszym biegu, bowiem każdy z uczestników biegów ma szansę wygrać nagrodę specjalną V Ultramaratonu Magurskiego - błyszczący i gotowy do jazdy kultowy Fiat 126p (lub jego równowartość w gotówce, 800 zł).

Zatem zapraszamy by długi weekend sierpniowy zaplanować w Krempnej! Możecie stąd wyjechać nie tylko z pięknym medalem z wizerunkiem jelenia, ale również kultowym czerwonym maluchem!

Szczegóły dotyczące zawodów można znaleźć na stronie www.magurski.com oraz facebook.com/Ultramaraton.Magurski

 

 

Liczba odsłon: 1323


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Wstępne wyniki II tury wyborów prezydenckich
12 lipca 2020
Wstępne, nieoficjalne wyniki drugiej tury wyborów wskazują, że Andrzej Duda uzyskał 50.4% g..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2020