wtorek, 06 czerwca 2023, imieniny: Dominika, Norbert
Artykuły
Tuwimowo – warsztaty literacko-artystyczne z Magdaleną Kozieł-Nowak
19 kwietnia 2022 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

 

 

22 kwietnia 2022 r gościem Klubu Czytających Rodzin Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle będzie ilustratorka Magdalena Kozieł-Nowak. Spotkanie zainauguruje projekt „Biblioteka zawsze po drodze” realizowany przez MBP w Jaśle w jubileuszowym roku 75-lecia istnienia Instytucji.

 

Zainspirowani „Lokomotywą” Juliana Tuwima i tomem wierszy polskich poetów, dzieci wraz z rodzicami wyruszą ze stacji „Tuwimowo” w kolorową podróż pełną fantazji. Wspólnie z ilustratorką stworzą pociąg z wagonami wypełnionymi po brzegi swoimi marzeniami i pragnieniami.

Magdalena Kozieł-Nowak - ukończyła Akademię Sztuk Pięknych we Wrocławiu, zajmuje się projektowaniem oprawy graficznej książek, jak również malarstwem, rysunkiem artystycznym i projektowaniem wnętrz. Zilustrowała kilkanaście książek. Zarówno kolorystyką, jak i tematem swoich ilustracji chce wywołać u czytelnika dobry nastrój.

 

Spotkanie odbędzie się 22 kwietnia 2022 o godz. 16:00 w holu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle (ul. Kołłątaja 1, I piętro).

Projekt „Biblioteka zawsze po drodze” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

 

 

 

 

 

Liczba odsłon: 1208


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Oszustwa metodą na "wypadek" w powiecie jasielskim - Seniorka straciła 75 tysięcy złotych
06 czerwca 2023
W ubiegłym tygodniu w powiecie jasielskim miały miejsce dwie próby oszustwa metodą na „..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2023