poniedziałek, 20 maja 2019, imieniny: Anastazy, Bazyli
Artykuły
TRANSPORT II STOPNIA (MAGISTERSKIE) - NOWY KIERUNEK W PODKARPACKIEJ SZKOLE WYŻSZEJ W JAŚLE!
01 grudnia 2018 | Dział: Na sygnale | Region: Miasto Jasło

Z radością i dumą informujemy, że Podkarpacka Szkoła Wyższa im. bł. ks. Władysława Findysza w Jaśle otrzymała zgodę na uruchomienie studiów II stopnia (magisterskich) na kierunku TRANSPORT.

            31 października 2018 r. Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego podjął decyzję o nadaniu Podkarpackiej Szkole Wyższej im. bł. ks. Władysława Findysza w Jaśle uprawnień do prowadzenia studiów drugiego stopnia  o profilu praktycznym na kierunku „transport”. Nie jest to pierwszy sukces Jasielskiej Uczelni,  przypominamy, iż w zeszłym roku Podkarpacka Szkoła Wyższa otrzymała pozytywną ocenę Polskiej Komisji Akredytacyjnej na kierunku TRANSPORT.

- Jestem zadowolony z tytułu uzyskania uprawnień do prowadzenia studiów magisterskich na kierunku transport. Dzięki uruchomieniu powyższych studiów absolwenci studiów inżynierskich naszej uczelni oraz innych będą mieli możliwość podwyższenia swoich kwalifikacji zawodowych w pobliżu swojego miejsca zamieszkania. Ponadto, uruchomione studia magisterskie wpłyną także na podniesienie prestiżu Podkarpackiej Szkoły Wyższej im. bł. ks. Władysława Findysza w Jaśle, a nawet miasta Jasła – mówi prof. nadzw. dr inż. Stanisław Polański, Rektor Podkarpackiej Szkoły Wyższej w Jaśle.

 - Bardzo się cieszymy, że dzięki decyzji Pana Piotra Müllera - Wiceministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego możemy poszerzyć naszą ofertę. Transport cieszy się dużym zainteresowaniem, mieliśmy wiele pytań o studia II stopnia – mówi Paweł Polański, Kanclerz Podkarpackiej Szkoły Wyższej w Jaśle.

 

Paweł Polański Kanclerz ds. Promocji i Rozwoju PSW w Jaśle  

 Zapisy na studia już ruszyły i potrwają do 26 lutego 2019 r. Podania należy składać online https://rekrutacja.psw.jaslo.pl/default.aspx?fbclid=IwAR0csbzHBieEWrPGpl8V7lY5INcSdTpp18OuglwsehiA0UhBAAwjGFpBUhA lub w Dziekanacie Uczelni PSW (ul. Na Kotlinę 8).

Więcej informacji na temat studiów magisterskich na kierunku transport znajdą Państwo tutaj: https://www.psw.jaslo.pl/kierunek_transport_II_stopien.php Serdecznie zapraszamy!

 

Liczba odsłon: 913


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~absolwent  |  wtorek, 04 grudnia 2018 16:29
to jest bardzo dobra uczelnia ! polecam
#2  ~jaślanin  |  poniedziałek, 03 grudnia 2018 14:22
A co to za papulak?
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
POLICJANCI PODAROWALI CZĘŚĆ SIEBIE, ODDAJĄC KREW
20 maja 2019
Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaśle we współpracy z Regi..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2019