niedziela, 26 czerwca 2022, imieniny: Jan, Jeremiasz
Artykuły
TANIEC W PRZESTRZENI - PRZESTRZEŃ W TAŃCU -
13 sierpnia 2021 | Dział: Kultura i przegląd prasy | Region: Miasto Jasło

O sile, słabości i relacjach międzyludzkich starały się opowiedzieć tańcem uczestniczki warsztatów tanecznych, które zostały zrealizowane w MDK w Jaśle w dniach 2 – 5 sierpnia 2021.

W intensywnym czterodniowym treningu udział wzięły: Laura Janik, Małgorzata Janik, Kornelia Kurowska, Klaudia Stasiowska, Małgorzata Dunajska, Karolina Czekaj, Marlena Dąbrowska, Julia Gondek, Oliwia Górniak, Aleksandra Leśniak, Aniela Pietrusiak i Aleksandra Dunajska. Warsztaty poprowadziły dwie tancerki i choreografki – Katarzyna Paluch i Katarzyna Myrda.

12 sierpnia w przestrzeni publicznej miasta Jasła (Park Miejski, Ogród Jordanowski i Rynek) odbyły się trzy pokazy choreografii wieńczącej warsztaty.Został także nakręcony teledysk, który można obejrzeć pod linkiem https://youtu.be/4Dw3myTCjYE

Warsztaty odbyły się w ramach zadania publicznego pn. „TANIEC W PRZESTRZENI - PRZESTRZEŃ W TAŃCU - warsztaty taneczne dla młodzieży”, które otrzymało dofinansowanie z budżetu Województwa Podkarpackiego.

Projekt miał na celu aktywizację młodzieży w zakresie sztuki tańca współczesnego oraz umożliwienie jego uczestnikom prezentacji efektów swojej pracy w przestrzeni miejskiej. 

Zadanie zrealizowało Stowarzyszenie Przyjaciół MDK w Jaśle FAMILIARIS wspólnie z Młodzieżowym Domem Kultury w Jaśle.

Agnieszka Kuczała-Kołodziej

Liczba odsłon: 1224


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Mundurowi z Tarnowa nagrali krótki film o bohaterskim żołnierzu z Jasielszczyzny
25 czerwca 2022
Uczniowie XVI Liceum Ogólnokształc ącego im. Armii Krajowej w Tarnowie w składzie Kacper Jedyn..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2022