piątek, 02 grudnia 2022, imieniny: Adria, Aurelia
Artykuły
Szalone siostry w komedii Meggie W. Wrightt
06 listopada 2021 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

 

– Tegoroczne spektakle, to głównie komedie bo chcemy państwa-  przynajmniej na chwilę –  oderwać od tej szarej, nie zawsze łatwej rzeczywistości. Freda i Zuza to też zabawna, pogodna komedia, której punktem wyjścia jest Internet, portale randkowe i szereg zabawnych sytuacji, które z tego wynikają – powiedziała witając gości Helena Gołębiowska, dyrektor Jasielskiego Domu Kultury.

Bohaterki powieści Meggie W. Wrightt – Freda i Zuza to siostry, artystki (aktorka i tancerka baletowa). Mimo dzielącej ich różnicy wieku (10 lat) wspólnie doświadczają nowych wrażeń w wirtualnym świecie. Zuza, która właśnie porzuciła męża i zamieszkała u siostry, postanowiła ułożyć sobie życie od nowa. Wkroczyła w nieznany jej dotąd świat internetowych randek, które w rzeczywistości nie spełniały jej oczekiwań. Niepowodzenia Zuzy i nieograniczone możliwości Internetu, skłoniły siostry do założenia poradnika on line, nie tylko dla kobiet. Tam obie panie poruszały szereg tematów, w myśl renesansowego motta: „nic co ludzkie nie jest mi obce”. Zabawne dialogi i śmieszni sąsiedzi w tle sprawiły, że sztuka spotkała się z bardzo dobrym odbiorem jasielskiej publiczności.

Partnerami wydarzenia byli: Miasto Jasło i Lotos S.A, a oficjalnym partnerem motoryzacyjnym Toyota Jasło.

(jdk)

 

Liczba odsłon: 937


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Skanowanie dokumentacji firmowej – na co zwrócić uwagę?
01 grudnia 2022
Dzięki skanowaniu dokumentów firma może działać wydajniej. Oszczędza przy tym sporo miejsca, ..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2022