środa, 20 czerwca 2018, imieniny: Bogumił, Bożena
Artykuły
Straż Miejska w Jaśle zaprasza
06 października 2017 | Dział: Na sygnale | Region: Miasto Jasło

Straż Miejska we współpracy z Urzędem Miasta w Jaśle w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii, zaprasza na finał akcji „ Z Autochodzikiem nauka i dobra zabawa”. Do udziału zapraszone zostały dzieci z klas I szkół podstawowych z terenu miasta Jasła. Akcja ma charakter edukacyjno - profilaktyczny, której celem jest uwrażliwienie dzieci w tematyce dotyczącej bezpieczeństwa na drodze.

W ramach działań zaplanowane są występy artystyczne, prezentacja innowacyjnego zestawu „Autochodzik” oraz widowisko edukacyjno – profilaktyczne „Bezpieczna droga do szkoły”, realizowane przez Studio Inicjatyw Profilaktyczno – Artystycznych „Szafir” z Krosna. W ramach akcji wszyscy uczestnicy zostaną wyposażeni w elementy odblaskowe.

 

Spektakl odbędzie się:

10 października o godzinie 9. 30 w JDK – sala widowiskowa.

Wstęp bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

 

 

Liczba odsłon: 781


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2018